۴ کمیته سامان بخشی به تبلیغات محیطی در بجنورد فعال شد

۴ کمیته سامان بخشی به تبلیغات محیطی در بجنورد فعال شد

معاون خدمات شهر شهرداری بجنورد از تشکیل ۴ کمیته سامان بخشی تبلیغات محیطی در ایام تبلیغات کاندیداها خبر داد و گفت: این ۴ کمیته فعالیت‌های مختلفی را سرفصل کار خود دارند.

به گزارش مجله خبری محیطی و به نقل از تسنیم، یوسف رستمی اظهار داشت: از آن جمله کمیته بررسی و ارزیابی، پیگیری حقوقی، امحا و اجرایی است که در خدمات شهری تشکیل‌شده است.

رستمی تصریح کرد: ممانعت از تبلیغات خارج از ضابطه، تأمین فضا برای محل الصاق پوستر و اعلان آگهی، نظافت و شستشوی شهر پس از خاتمه مراسم، مستندسازی از اقدامات انجام‌گرفته، ارجاع موارد تخلف به مراجع قضایی خواهد بود.

وی گفت: حاشیه معابر با اولویت اینکه ایجاد تردد نکرده و برای کسبه مزاحمت نداشته باشد، برای تبلیغات محیطی مناسب‌سازی می‌شود.

رستمی افزود: نصب اعلان و پوستر بر دیوارها مستلزم نصب آن در محل‌های تعبیه‌ شده است تا هم ایجاد تردد نکرده و مانع دید کسبه نشود.

به گفته رستمی امسال با انبوه ثبت‌نام شهروندان برای کاندیداتوری شورای شهر مواجه هستیم که از الآن کار را برای ما سخت می‌کند زیرا تراکم در فضاهای انبوه خدماتی دور از انتظار نیست.

به گفته این مسئول، نصب هرگونه موارد تبلیغاتی بر روی المان‌ها و تبلیغات با اسپری ممنوع بوده و با موارد تخلف برابر قانون به مراجع قضایی ارجاع خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.