۱۷ المان نوروزی در بیرجند نصب می شود

۱۷ المان نوروزی در بیرجند نصب می شود

معاون خدمات شهری شهرداری بیرجند گفت: ۳۸۰ پیشنهاد درخصوص المان های نوروزی به شهرداری بیرجند رسیده که از این تعداد ۱۷ مورد انتخاب و تا ۲۵ اسفند تلاش خواهیم کرد این المان ها را در سطح شهر نصب کنیم.

به گزارش پایگاه خبری محیطی و به نقل از شبستان، حسن خانزاد امروز (25 بهمن) در ستاد خدمات سفرهای نوروزی بیرجند اظهار داشت: در ایام نوروز سه پارک آزادی، خانواده و ثامن بیرجند برای اسکان مسافرین نوروزی آماده سازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرداری بیرجند کار خود را در خصوص زیباسازی شهر از ابتدای آدر امسال آغاز کرده است، گفت: در راستای بحث خط کشی ها نیز یک پروژه در مهرماه اجرا کردیم و در سال 97 خط کشی طولی و عرضی را در دستور کار داریم.

معاون خدمات شهری شهرداری بیرجند با اشاره به اینکه از 10 اقدامات اولیه برای پاکسازی شهر و استقبال از نوروز را آغاز خواهیم کرد، ادامه داد: از 10 اسفند هیچ مجوزی برای حفاری های جدید صادر نخواهیم کرد و پایانه مسافربری بیرجند را برای اسکان 24 ساعته مسافرین فراهم می کنیم.

خانزاد به بحث المان های نوروزی اشاره کرد و افزود: 380 پیشنهاد در خصوص المان های نوروزی به شهرداری بیرجند رسیده که از این تعداد 17 مورد پسندیده شد و تا 25 اسفند تلاش خواهیم کرد این المان ها را در سطح شهر نصب کنیم.

سرهنگ محمدباقر توفیقی نیا رییس پلیس راه بیرجند نیز در این جلسه اظهار داشت: پلیس راه با اجرای طرح نوروزی به دنبال توسعه و بهبود انضباط و ارتقای ایمنی و بهره گیری هدفمند از امکانات موجود است.

وی با بیان اینکه طرح نوروزی پلیس راه از 24 اسفند آغاز و تا 17 فروردین ادامه دارد، گفت: خودروهای امدادی تحت نظر پلیس راه در محل های مورد نیاز طی ایام نوروز مستقر شوند.

رییس پلیس راه بیرجند با تاکید بر اینکه گشت راهداری طی سفهرهای نوروزی فعال شود، خاطرنشان کرد: از راهداری تقاضا داریم بحث نظافت اماکن عمومی بین راهی استان را در دستور کار خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.