بیلبورد جنب گلدسته سازی برادران فروردین «بجز ناصر» !!!!

بیلبورد جنب گلدسته سازی برادران فروردین «بجز ناصر» !!!!

در سراسر دنیا تبلیغات خلاقانه حرف اول را می زند و هرکسی که از این نوع تبلیغات استفاده کند بی شک به موفقیت بهتری دست می یابد و قطعآ کسب سرمایه زیاد او را به شهرت جهانی نزدیک می کند.محیطی دات کام در این مقاله به نقد و بررسی نمونه ای از تبلیغات خلاقانه که در ایران صورت گرفته وبه شهرت نسبی رسیده است می پردازد.

در گذر از جاده آمل به سمت بابل تابلوهای تبلیغاتی مختلفی به چشم می خورد که در این میان یک تبلیغات خنده دار و جالب توجه هر رهگذری را که از این جاده عبور کند به خود جلب می کند. «گلدسته سازی برادران فروردین بجز ناصر»این همان تبلیغاتی است که انسان را لحظه ای متعجب می کند.

نام گذاری این گلدسته سازی شاید بر این اساس بوده که فروردینی ها فقط با ناصر قهر هستند و با بردن نام آن در کنار تبلیغاتشان این قهر و کینه را به همه اعلام می کنند و یا اینکه بیشتر جنبه تبلیغات داشته است تا در ذهن مخاطب بماند و خاطره ای ماندگار شود،انتخاب این عنوان بر هر اساس که بوده باعث شده تا تبلیغاتی به یاد ماندنی در ذهن مخاطب بر جای بماند و حالا نه تنها فقط عنوان یک نام است بلکه به عنوان آدرس این منطقه از این عنوان استفاده می کنند و به زیبایی جنبه طنز به خود گرفته است.

این نام به اندازه ای در سطح شهر معروف شده است که شرکت های مختلف برای دادن آدرس نیز از نام این کارگاه صنعتی استفاده میکنند.

تبلیغات خلاقانه

جالب است بدانید گلدسته سازی برادران فروردین در سریال پایتخت ۲ که به کارگردانی سیروس مقدم بوده فیلم برداری و پخش شده است و به خود و شهرستان بابل و استان مازندران اعتبار بخشیده است.

7 دیدگاه برای “بیلبورد جنب گلدسته سازی برادران فروردین «بجز ناصر» !!!!

 1. جاوید گفت:

  دست ننشون درد نکنه با این اسم گذاری

 2. محمد نصرت گفت:

  چه با نمک

 3. حسین گفت:

  ببین ناصر چیه حالا

 4. پری دریایی کوچولوی تو جملک گفت:

  خخخخخخ بدبخت ناصر آبروش رفت

 5. سعید گفت:

  شاید ناصری وجود نداشته باشه

 6. واقعا ایده ی خیلی خوبی انتخاب کردن

 7. رضا براتیان گفت:

  خیلی زیباست خیلی کارشون عالیه دستشون درد نکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.