کمپین لبخند در مشهد – قسمت دوم

کمپین لبخند در مشهد – قسمت دوم

چندی پیش مقاله ای با عنوان “کمپین لبخند در مشهد” را که شامل تابلوهای تبلیغاتی چهره های خندان در سطح شهر مشهد، نصب گردیده بود را مورد بررسی قرار دادیم،تابلو های که چهره های خندان مردان و زنان و کودکان شادی را تصویر گری می کرد و توجه بسیاری از رهگذران را به خود جلب کرده وهمانند علامت سوالی در ذهن ها بود تا علت این لبخند های چهره های خندان را بیابند،این مطلب در ادامه مقاله قبلی است که همانطور از حدسیات برمی آمد خبری از سلامتی و آرامش، نوید این تابلوهای تبلیغاتی بود…

با روی کار آمدن این تابلوهای تبلیغاتی برخی ها گمان می کردند که شاید این تبلیغات مربوط به یک دارو و یا کلینیک روانشناسی ، یک ورزش آرامش بخش و یا هر چیز دیگری که می تواند آرامش و سلامتی را به ارمغان آورد باشد.!؟
حال که از این تابلوهای تبلیغاتی رو نمایی گردید، به نظر می رسد که بالابردن سطح کیفیت زندگی هم آرمش بخش است و هنگامی که انسان آرامش و آسایش داشته باشد سلامتی روحی حاصل می شود.

این کمپین متعلق به برج های مسکونی باران است و این گروه مهندسی قصد دارد با ترکیب خدمات هتلی، گارانتی ساختمان و خدمات پس از فروش، سبک نوینی از زندگی به مشتریان ارائه دهد.طرح های مختلفی از آغاز تاکنون در این رابطه اجرا شده است و به تازگی هم تابلوهای با رنگ آرامش بخش سبز واژه سلامت را جلوه گری می کند که در پس زمینه آن تصویر دو دست را به منزله همکاری و حمایت طراحی نموده است.

تبلیغات برج های باران

و در تابلوی که واژه آرامش را طراحی کرده است در آن نشان دو دست که یک قلب را تشکیل داده اند،آرامش را معنی کرده است و همچنین نام وآرم گروه مهندسی باران در بالای این تابلو های تبلیغاتی به چشم می خورد.

photo_2016-01-07_13-29-02
و در جایی دیگر تیرز تبلیغاتی ای را در این رابطه طراحی کرده است که دو نفر با لباس سبز و آبی در حال برداشتن تصاویرچهره های خندان هستند و در واقع این رنگ لباس ها همان رنگ کمپین برج باران است که با برداشتن این صورتک ها واژه های سالم و آرام که به رنگ سبز و آبی هستند پدیدار می شوند.

و شاید هدف از تبلیغات گروه مهندسی باران اینست که نشان دهد یک مکان خوب و مرفه برای زندگی هر انسانی می تواند آرامش و سلامتی را به بار آورد و نشان دهد با فراهم نمودن تمامی نیازهای زندگی می شود از دغدغه های روزمره کاست و در عین حال فرصت بیشتری برای در کنار هم بودن، کار و تفریح را به دست آورد.

درباره گروه مهندسی باران

گروه مهندسی باران، به عنوان گروهی پیشرو در صنعت ساختمان ایران، از سال 1385 در شهر مشهد تاسیس و پایه گذار الگوی ویژه ای از خدمات مشتری مدارانه شد.برج های مسکونی باران نمونه های موفقی از تجربه زندگی دائم در هتل های پنج ستاره اند. در این هتل برج ها در کنار به کارگیری دانش روز مهندسی، خدمات یک هتل پنج ستاره به ساکنان ارائه می شود و همچنین ابنیه و تاسیسات، از خدمات پس از فروش و گارانتی برخوردارند.

“زندگی به سبک باران” حاصل مجموعه ای از ساز و کارهای منظم، برنامه ریزی شده و یکپارچه از خدمات است که با هدف جلب رضایت مشتریان و کاستن از دغدغه های روزمره آنان، فرصت بیشتری برای در کنار هم بودن، کار و تفریح به آنها هدیه می کند.
گروه مهندسی باران، با تکیه بر اصول راهبردی خود مانند صداقت، تاکید برکیفیت، نوآوری و ارائه مطلوب ترین خدمات، زمینه های متنوعی از خدمات سرمایه گذاری، مهندسی، هتلداری، حفاظت فیزیکی، بازاریابی و فروش و تحقیق و آموزش را ارائه می کند.

نمونه ای از طرح های تبلیغاتی گروه مهندسی باران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.