وحشی ترین مکان در شهر-باغ وحش کپنهانگ

وحشی ترین مکان در شهر-باغ وحش کپنهانگ

طراحی خلاقانه را این بار بر روی بدنه اتوبوس می بینیم که به راستی طرحی خاص و فوق العاده است تا به حال کمپین هایی دیگری نیز از دسته تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس مورد تحلیلی قرار داده ایم ولی به راستی این مورد را می توان موردی خاص و متمایز دانست این تبلیغ سه بعدی که تصویری ماری عظیم الجسه است که مانند ماری را که به دور طعمه خود می پیچد به دور اتوبوس پیچیده است و به قدری این طرح طبیعی است که مخاطب را بهت زده می کند و به سختی تصنعی بودن آن قابل تشخیص است. این تبلیغ که در حقیقت مربوط به باغ وحش کپنهانگ است که به زیبایی حس باغ وحش را القا می کند. همانطور که به کرات اشاره کرده ایم جای دارد بار دیگر به این موضوع بپردازیم که تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس از آنجایی مورد استقبال عدیده ای از فعالین این عرصه قرار گرفته است که اتوبوس های شهری در روز به طور دائم در حال تردد در سطح شهر هستند از این رو می توان گفت تبلیغی که بر روی بدنه اتوبوس اجرا می شود به دید افراد زیادی می رسد اما تبلیغات ثابتی همچون بیلبورد اینگونه نیست و تنها به دید اشخاصی می رسد که از آن مکان تردد می کنند.
این تبلیغ خلاقانه توسط آژانس تبلیغاتی Leo Burnett با همکاری مدیران خلاقیت Rodrigo Dávila, Carlos Murad, Otavio Shiavon و مدیران هنری Andrés Moncayo, Carolina Santamaría, Pablo Acosta اجرا شده است.

کپنهانگ
کُپنهاگ (به دانمارکی: København؛ به انگلیسی: Copenhagen) پایتخت کشور دانمارک است.
این شهر با ۱٬۹۳۵٬۷۴۶ (شهر و حومه در سرشماری ۱ آوریل ۲۰۱۲) نفر جمعیت بزرگ‌ترین شهر دانمارک نیز هست نام این شهر از نام دانمارکی Køb-en-havn به معنی «بندر بازرگانی» گرفته‌شده‌است.
از گردشگاه‌های اصلی این شهر می‌توان از استروگت (Strøget) نام برد که یک مرکز خرید به‌صورت خیابان‌های پیاده‌رو بسیار طولانی است. طولانی ترین Shopping Street در دنیا. که رکورد طولانی ترین CatWalk یا نمایش مد دنیا هم در همین خیابان شکسته شد.
«معروفت‌ترین تندیس دانمارک» به نام پری دریایی، بر روی صخره‌ای در کنار ساحل کپنهاگ نصب شده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.