واکنش تند هواداران به تبلیغ اسپانسر پرسپولیس در اصفهان

واکنش تند هواداران به تبلیغ اسپانسر پرسپولیس در اصفهان

بیلبورد تبلیغاتی مربوط به اسپانسر باشگاه پرسپولیس و استقلال در سطح شهر اصفهان و انزلی با خشم هواداران فوتبال مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری محیطی و به نقل از ورزش سه، نصب بیلبوردی با محتوای تبلیغاتی اسپانسر باشگاه پرسپولیس در سطح شهر اصفهان باعث واکنش فوتبالدوستان اصفهانی شد و شهرداری این شهر که با واکنش تند هواداران روبرو شده بود، بلافاصله پس از هماهنگی با پیمانکار تبلیغات محیطی اقدام به حذف این بیلبورد کرد.

علاوه بر این تبلیغی با همین مضمون در شهر انزلی نیز دردسرساز شده و هواداران ملوان بندرانزلی با پاره کردن بیلبورد تبلیغاتی اسپانسر باشگاه استقلال که به صورت مشترک هر دو باشگاه پایتخت را حمایت می کند، به این اقدام واکنش نشان داده اند.

ایمان حجتی مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان در خصوص اعتراضات هواداران به درج یک بیلبورد در شهر اصفهان گفت: این بیلبورد در فضای تبلیغات تجاری شهر منتشر شده که بهره برداری از آن در اختیار کانون های آگهی و تبلیغات است که با نظر مراجع قانونی مشخص شده در قوانین مربوط با تبلیغات محیطی فعالیت می کنند.

وی افزود: طرح تبلیغاتی مورد اشاره هواداران، توسط یک شرکت برای نمایش فعالیت هایش درج شده و چه از نظر درج و چه از نظر امکان نظارتی، ارتباطی با شهرداری اصفهان ندارد. شرکت های تبلیغاتی بهتر است با درک صحیح از محیط تبلیغات و نیاز مخاطب نسبت به درج تبلیغ اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.