هوشمندی در اجرای تبلیغات برند نایک

هوشمندی در اجرای تبلیغات برند نایک

بازی های آسیایی، رویدادی چند ورزشی است که هر چهار سال یکبار، از ورزشکاران کشورهای مختلف سراسر قاره آسیا برگزار می شود.
لازم به ذکر است که بازی های آسیایی گوانگژو از 12 نوامبر تا 27 نوامبر سال 2010 در شهر گوانگژو چین برگزار شده است. بدین منظور شور و هیجانی بی سابقه در تبلیغات محیطی گوانگژو حاکم بوده است.

نایک یکی از برندهای برتر جهانی است که فرصت را غنیمت شمرده بود و با اجرای کمپین های تبلیغاتی جذاب و خلاقانه بی شمار توجه همگان را از آن خود کرده بود.

در این تبلیغات، نقاشی‌های ساختمانی و بیلبوردهای تبلیغاتی همگی حامل یک پیام با مضمون ” بازی شما، صدای شماست ” می باشند و همچنین ایجاد جلو ه های منعکس شده از تصاویر تبلیغاتی در واقع نمایش دهنده صدای منفجره شده از بدن ورزشکاران است.

هوشمندی در اجرای بی نظیر تبلیغات نایک از گذشته دور تا کنون باعث شده است که این برند بعنوان ارزشمند ترین شرکت جهانی شناخته شود.

نایک در اکثرمسابقات بزرگ ورزشی برگزارکننده و اسپانسر است و جالب است بدانید عده ای از مردم معتقدند اگر برند نایک را در مسابقات نبینند گویی آن مسابقه چیزی کم دارد و بعلاوه اینکه آذین بندی گوانگژو به تبلیغات نایک با شکلی هماهنگ و منحصر بفرد تاثیر شگرفی بر مشتریان و طرفداران این برند گذاشته است.

حضور پررنگ نایک در میادین ورزشی

در سال ۱۹۸۵ نایکی اقدام به طراحی کفشی اختصاصی برای بازیکن مشهور اِن بی اِی، مایکل جردن نمود. محبوبیت گسترده مایکل جردن فرصت های جدیدی را پیش روی نایکی قرارداد که منجر به موفقیت های روزافزون این برند شد. این موفقیت ها نایکی را بر آن داشت تا وارد عرصه های تولیدی جدیدی همچون پوشاک و اکسسوری های ورزشی شود. در همین زمان نایکی قراردادهایی مهم با تیم فوتبال برزیل و تیم فوتبال زنان م ومردان آمریکا به امضاء رساند.

در سال ۱۹۹۶ نایکی قراردادی را با بازیکن گلف تازه کار، تایگر وودز به مبلغ سالانه پنج میلیون دلار امضاء کرد. کفش های جدیدی این برند با نام نایکی شاکس (nike shox) با ویژگی های برجسته خود در مقایسه با نمونه های مشابه در بازار، در سال ۲۰۰۰ با استقبالی جهانی مواجه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.