نوجوانان بی خانمان میلواکی

نوجوانان بی خانمان میلواکی

این ایده تبلیغی مربوط به امری خیرخواهانه در شهر میلواکی است. این تبلیغ توسط سازمان حمایت از نوجوانان بی خانمان در میلواکی اجرا شده  که به دنبال جلب کمک های مالی در جهت اهداف خیرخواهانه خود است. همانطور که در تصویر می بیند این سازمان برای تداعی کارتون خوابی نوجوانان استیکری سه بعدی از یک نوجوان که بر روی تعدادی روزنامه خوابیده است را بر لبه دیواری جسبانده است و به قدری طبیعی طراحی شده است که در نگاه اول گمان می شود که به واقع فردی در آنجا خواب است.
در شهر میلواکی که با ۵۹۴٬۸۳۳ (2010) جمعیت یکی از پرجمعیت ترین شهرهای امریکاست هر شب 400 نوجوان به دنبال جای خواب می گردند و این سازمان قصد دارد با اجرای این تبلیغ و رساندن این مسئله به گوش مردم آنها را به یاری در جهت رفع این مشکل برانگیزد.
این کمپین خیرخواهانه و البته خلاقانه توسط آژانس تبلیغاتی Serve Marketing در شهر میلواکی امریکا با مدیرت خلاقیت Gary Mueller و مدیریت هنری Laure Arthur و البته عکاسی Jeff Salzer در نوامبر 2008 اجرا شده است.

میلواکی

میلواکی (به انگلیسی: Milwaukee) بزرگ‌ترین شهر ایالت ویسکانسین و سی امین شهر پرجمعیت در ایالات متحده آمریکاست.
تیم میلواکی باکز از این شهر و دانشگاه ویسکانسین در میلواکی در اینجا واقع است.
از آثار دیدنی این شهر می‌توان موزه هنر میلواکی را نام برد.
نخستین گروه اروپایی که از این منطقه عبور کردند مبلغان مذهبی فرانسوی و بازرگانان خز بودند. در سال ۱۸۱۸ کاشف فرانسوی‌تبار کانادایی سالومون ژونو در این منطقه سکونت گزید و در سال ۱۸۴۶ شهر ژونو با دو شهر مجاور ادغام شده و به عنوان شهر میلواکی شناخته شد.  ورود شمار زیادی مهاجر آلمانی و دیگران به افزایش جمعیت شهر در طول دهه ۱۸۴۰ و دهه‌های پس از آن کمک کرد. آبجوهای ساخت میلواکی معروف‌اند.
افزوده‌های تازه به این شهر عبارتند از گذرگاه کنار رودخانه‌ای میلواکی، مرکز دلتا، پارک میلر، موزه هنر، تئاتر، و اسکله ویسکانسین افزون بر این آسمان‌خراش‌های جدید و آپارتمانی تازه‌ای در محله‌ها و در نزدیکی دریاچه و رودخانه ساخته شده‌اند.
واژه میلواکی احتمالاً تغییر شکل یافته واژه «اومینوواکینگ» است که در زبان سرخ‌پوست‌های محل به معنای «محل گرد هم آمدن [در کنار آب]» بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.