نصب تعداد 50 المان شهری در منطقه 21 کرج

نصب تعداد 50 المان شهری در منطقه 21 کرج

مدیر منطقه 12 شهرداری کرج با اعلام این خبر، المانها را به عنوان نمادهای مهم شهری دانست و افزود: المانهای شهری از جمله بناهای مهم در طراحی معماری و شهری محسوب می شوند.

سعادت ، عنوان کرد: با توجه به فرارسیدن ایام الله دهه فجر وپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این منطقه اقدام به تنظیف و پاکسازی معابر و نصب بنرها و پرچم های مختلف دهه مبارک فجر کرده است.

سعادت دراین راستا از نصب تعداد 50 عدد المان نوری در بلوار نور با جنس آهن و ریسه های نئون فلکس یاد آورشد و افزود: نصب این المانها جلوه خاصی به این بلوار در طول شب می بخشد.

وی، آذین بندی معابر پرتردد سطح منطقه به طول تقریبی پنج هزار متر از دیگر اقدامات منطقه برشمرد واجرای این طرح را از رویکردهای تازه و موثر زیبا سازی شهری ذکر و عنوان کرد: کارکرد مفهومی و معنایی این المانهای شهری نیز برای ایجاد زیبایی های بصری در سطح شهر بسیار حائز اهمیت می باشد.

وی گفت: بهمن ماه سال جاری حدود 700 متر مربع معابر و دیواره های سطح منطقه رنگ آمیزی و پاکسازی، دیوارنویسی صورت گرفته است و حدود یک هزار و 500 ریسه و پرچم ایران به مدارس و حسینیه ها سطح منطقه تقدیم شد.

مدیر منطقه 12 کرج از نصب سطل های زباله جدید در معابر منطقه خبر داد و بیان کرد: نصب سطل های زباله مکانیزه که به تعداد 100 عدد و برای معابر اصلی درنظر گرفته شده است از بلوار ارم شروع گردیده است.

سعادت همچنین از نصب دو المان و دو مورد تندیس پاکبان و سرباز درهفته های آینده در محل های تعیین شد خبرداد.

یک دیدگاه برای “نصب تعداد 50 المان شهری در منطقه 21 کرج

  1. یزدی گفت:

    استفاده از المان شهری نوروزی در سطح شهر می تواند در نشاط افراد جامعه تاثیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.