اختصاص 5 هزار بنر تبلیغاتی در قم به مناسبت های ماه رمضان

اختصاص 5 هزار بنر تبلیغاتی در قم به مناسبت های ماه رمضان

سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم ، اعلام کرد : بیش از 5 هزار مترمربع بنر و وسایل تبلیغاتی ویژه مناسبت های ماه مبارک رمضان بر روی سازه های پرتابلی ، استرابرد تبلیغاتی و عرشه پل ها در سطح شهر قم نصب شده است .
به گزارش مجله محیطی ، ابوالفضل سبزعلیان با اشاره به اقدامات اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی شهرداری قم در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد : این اداره همگام با شهروندان روزه دار و خداجو در روزهای ماه مبارک رمضان که ماه میهمانی خدا و ماه نزول قرآن و بهره مندی از فیوضات الهی است ، اقداماتی را در جهت گرامیداشت این ماه و ترویج شعائر اسلامی در دستور کار خود قرار داده است .
وی با اشاره به وضعیت تبلیغات محیطی در قم ، ادامه داد : در این ایام متناسب با مناسبت هایی چون آغاز ماه مبارک رمضان ، وفات حضرت خدیجه ، میلاد امام حسن (ع) ، شب های قدر و شهادت امام علی (ع) ، فضاسازی شهری صورت گرفته و سعی شده شهر قم متناسب با جایگاه و جلوه فرهنگی و مذهبی رنگ و بوی معنوی داشته باشد .
سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم با اشاره به تدابیر مجموعه شهرداری قم برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس ، اظهار داشت : در این زمینه نیز با برگزاری جلسات و کارگروه های مرتبط با زمینه تبلیغات شهری و برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی روز قدس فراهم شده است .
وی در پایان خاطر نشان کرد : برنامه های اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی شهرداری قم متناسب با فضای معنوی ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت .

تصاویر این سازه های تبلیغاتی را مشاهده نمایید :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.