نصب حجم های زیبا سازی در منطقه دو تهران

نصب حجم های زیبا سازی در منطقه دو تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو تهران از نصب حجم های زیباسازی در پل عابر پیاده بزرگراه شهید همت در منطقه 2 خبر داد.
به گزارش مجله خبری محیطی و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، علیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت : نصب مجموعه حجم های بهاری توسط اداره زیباسازی شهرداری منطقه 2 با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در سطح منطقه باعث ایجاد فضایی شاد و جذاب برای شهروندان شده است.

وی با اشاره به حجم های نصب شده در سطح منطقه 2 افزود: حجم گوزن بر روی پل عابر پیاده بزرگراه همت تقاطع بین بوستان نهج البلاغه فاز 1 و 2 اجرا شده است که در ادامه رنگ آمیزی حجم ها، حجم سرسره بازی واقع در بزرگراه یادگار امام(ره) تقاطع خیابان ایوانک از دیگر اقدامات اداره زیباسازی منطقه در اجرای برنامه های طرح استقبال از بهار با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران می باشد.

جعفری با بیان سیاست های کلی سازمان زیباسازی شهرداری تهران اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته با هدف ایجاد نشاط و شادابی برای شهروندان و مشارکت آنها در اجرای این طرح است که امیدواریم در سال جدید اقداماتی تاثیر گذار تر و بزرگتری در سطح منطقه 2 صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.