نصب تابلوهای اطلاع رسانی با مفاهیم آسمان آبی زمین پاک

نصب تابلوهای اطلاع رسانی با مفاهیم آسمان آبی زمین پاک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 15 تهران ، اعلام کرد : 300 ایستگاه اتوبوس ، تاکسی و BRT منطقه 15 به سیستم روشنایی و تابلوی اطلاع رسانی و تبلیغاتی مجهز شدند .
به گزارش مجله محیطی ، مهندس سیدجلال حسینی با اعلام مطلب فوق افزود : به منظور نگهداشت ایستگاه های حمل و نقل عمومی از ابتدای امسال ، تامین روشنایی 22 ایستگاه و سرپناه BRT با استفاده از سیستم سولار، ترمیم روشنایی 300 سرپناه ایستگاه اتوبوس، رنگ آمیزی برخی ایستگاه های اتوبوس و پایانه ها، تعویض شیشه های شکسته، پوشش سقف(پلی کربنات) و تعویض صندلی های شکسته انجام شده است . ضمن اینکه روزانه نظافت و شست و شو آنها انجام می شود .
وی با اشاره به تکمیل و بروز رسانی اطلاعات تابلوهای ایستگاه ها یادآور شد : با توجه به تغییرات اعمال شده در شبکه اتوبوسرانی، اطلاعات جدید از سازمان اتوبوسرانی اخذ و تابلوهای منطقه براساس آن بروز رسانی شد .
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 15 خاطر نشان کرد : در تابلوهای تبلیغاتی تعبیه شده در ایستگاه های حمل و نقل عمومی نیز با نصب بنرهای آموزشی با مفاهیم آسمان آبی زمین پاک در وجه بیرونی تابلوها و نصب نقشه های اطلاع رسانی حمل و نقل عمومی در وجه داخلی تابلوها، اطلاع رسانی به شهروندان صورت گرفته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.