نصب تابلوهای معرفی اماکن شهری در معابر فرعی قزوین

نصب تابلوهای معرفی اماکن شهری در معابر فرعی قزوین

مجموعه تابلوهای معابر شهری جزیی از مبلمان شهری با کارکرد اطلاع رسانی محیطی هستند که نظم بخشی به آنها تاثیر بسزایی در کاهش اغتشاشات بصری و افزایش خوانایی محیط شهری دارد.

سعید میزانی ، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت : در راستای ساماندهی تابلوهای راهنمای معابر شهری ، طراحی و نصب تابلوی معرفی اماکن واقع در معابر فرعی و کوچه ها صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین ، میزانی افزود : نصب تابلو در ابتدای مسیر، برای راهنمایی شهروندان و مراجعان برخی از مراکز و موسسات دارای مجوز فعالیت که در معابر فرعی و یا کوچه ها واقع شده‌اند ضروریست که تاکنون بدلیل نبود ضوابط مشخص در این زمینه اینگونه موسسات اقدام به نصب تابلو بصورت سلیقه‌ای می‌کردند.

وی ادامه داد : در مرحله اول این سازمان اقدام به نصب 50 تابلو در شهر کرد که از ویژگی‌های این تابلوها می‌توان به ابعاد مناسب و متناسب با تابلوی نام معابر، استفاده از پایه موجود تابلوی نام معابر برای نصب و همچنین استفاده از مصالح بادوام و رنگ الکترواستاتیک اشاره کرد.

میزانی با بیان اینکه ساخت و نصب این تابلوها توسط سازمان صورت می گیرد اعلام کرد: هرگونه تابلوی مغایر با این طرح که بصورت شخصی در سطح شهر نصب شود جمع آوری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.