نصب بیلبورد و بنر در برابر استکبار ستیزی باید تداوم یابد

نصب بیلبورد و بنر در برابر استکبار ستیزی باید تداوم یابد

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر تداوم اقدامات فرهنگی درجهت استکبار ستیزی، گفت: نصب بنر و بیلبورد درسطح شهر در راستای استقامت مقابل آمریکا باید تداوم پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری محیطی به نقل از خانه ملت؛ سلمان خدادادی درخصوص اقدام سازمان زیباسازی تهران در ترویج و تبلیغ استقامت و پایداری مردم در برابر آمریکا و استکبار ستیزی در گرامیداشت 13 آبان با نصب بیلبوردها در نقاط مختلف شهر، گفت: این اقدامات به نوعی تبلیغ بوده و درراستای فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری درجهت استقامت ایران در مقابل ایادی استکبار قابل قبول است اما کافی نبوده و باید افزایش پیدا کند.

نماینده مردم ملکان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با نصب بیلبورد و بنر می‌توان تا حدودی سیاست‌های استکباری آمریکا را به مردم یادآوری کرد، افزود: این اقدامات متاسفانه دربرخی شرایط حالت روزمرگی پیدا کرده و باید در مواقع ضروری از پلاکاردها و یا اقدامات فرهنگی در جهت استکبارستیزی برای مردم به ویژه دانش آموزان استفاده کرد.

وی با تاکید بر تداوم انجام اقدامات فرهنگی درراستای منویات مقام معظم رهبری درحوزه استقامت مقابل امریکا، تصریح کرد: این اقدامات نباید مقطعی باشد بلکه باید تداوم داشته تا اثرات مثبت آن برای نسل های آینده نیز نمود پیدا کند، بنابراین افزایش اقدامات فرهنگی در زمینه استکبار ستیزی نیازمند فرهنگ سازی بیشتر و توجه به این موضوع مهم است.

خدادادی با بیان اینکه در انجام اقدامات فرهنگی باید از کارشناسان ذی ربط استفاده کرد، گفت: به طورحتم مطالعات کارشناسی نیز نقش موثری در حوزه استکبارستیزی و انتقال آن به نسل های آینده نیز دارد، زیرا طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تا کنون 70 جلد کتاب برای نشان دادن خباثت های آمریکا طبق اسناد موجود در لانه جاسوسی این کشور درایران به چاپ رسیده است و اینگونه اقدامات فرهنگی مانند چاپ کتاب باید افزایش پیدا کند.

این نماینده مردم درمجلس دهم با اشاره به انتشار کتب فرهنگی بسیار در حوزه استکبار ستیزی، گفت: با نصب بنر و بیلبورد هم می توان تا حدودی سیاست های دشمنانه آمریکا نسبت به ایران را به شهروندان نشان داد بنابراین انتظار می‌رود که مسئولان انجام اینگونه اقدامات فرهنگی را در دستور کار قرار دهند.
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تعمیق اقدامات فرهنگی درحوزه استقامت دربرابر آمریکا، افزود: باید به گروه های مختلف مردمی با تحقیقات علمی و پژوهشی خباثت های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.