نصب بیلبوردهایی با موضوع تکدی گری در کرج

نصب بیلبوردهایی با موضوع تکدی گری در کرج

سازمان زیباسازی شهرداری کرج با همکاری معاونت خدمات شهر و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز به منظور مقابله با تکدی گری، اقدام به نصب بنرهایی با این موضوع در سطح شهر کرده است.
به گزارش مجله خبری محیطی به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی، کلانشهر کرج با داشتن حدود دو میلیون نفر جمعیت به طور اجتناب ناپذیری با مشکلات اجتماعی متعدد و متنوعی مواجه است که یکی از مهمترین آنها موضوع تکدی گری است که روز به روز نیز در حال افزایش است .
مدیر عامل سازمان زیباسازی کرج اعلام کرد : تکدی گری یک پدیده و یا فعالیت نامطلوب افراد سودجو و منفعت طلب است که بهره گیری از کودکان و افراد نیازمند به منظور افزایش اندوخته های مالی مصداقی بر این گفته است؛ بی شک شکلگیری و بروز این مهم ضمن افزایش معضلات فرهنگی و اجتماعی در شهر و ایجاد نارضایتی بین شهروندان، شهر را از منظر زیبایی تحت تاثیر قرار می دهد.
در همین راستا سازمان زیباسازی شهرداری کرج با همکاری مسئولان ذیربط اقدام به چاپ و نصب بیلبوردهایی با موضوع تکدی گری در سطح شهر کرده است و جمله هایی مانند : “تکدی گری نقابی برای بر انگیختن احساسات مردم است” ،” کمک به متکدیان ریختن پول به حساب افراد سودجو است” و … بر روی بیلبوردهای مذکور خود نمایی می کند .
وی در پایان افزود : امید است با اقداماتی که در این راستا انجام می شود در آینده ای نزدیک شاهد ریشه کن شدن تکدی گری در سطح شهر کرج و استان البرز باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.