نصب بنر و اکران تبلیغات محیطی به منظور اقدامات شهرداری

نصب بنر و اکران تبلیغات محیطی به منظور اقدامات شهرداری

اداره روابط عمومی منطقه ۵ به منظور ارائه گزارش از شیوه هزینه کرد عوارض در شهر و ارتقای روحیه مشارکت پذیری در شهروندان، اقدام به ایجاد نمایشگاه ثابت و هدفمند اطلاع رسانی درساختمان های شهرداری ، سطح نواحی و نصب بیلبورد های تبلیغاتی در معابراصلی منطقه کرد.

به گزارش پایگاه خبری محیطی و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ تهران، علی طهماسبی مدیر روابط عمومی منطقه در تشریح اهداف طرح اطلاع رسانی شفاف گفت : با نصب بنر و اکران تبلیغات محیطی ، مردم از برخی فعالیت ها و اقدامات شهرداری که تاکنون از آن اطلاع چندانی نداشته اند آگاه شده و وظایف شهروندان برای مشارکت بیشتر در نگهداشت شهر و اطلاع رسانی درخصوص نتیجه پرداخت عوارض، در قالب نصب بیلبوردهای تبلیغاتی یاد آوری می شود.

وی افزود : با اشاره به این که کلیه هزینه ها در شهر از محل پرداخت عوارض شهروندان تامین می شود، وظیفه مدیریت شهری دانست تا با هدف شفاف سازی از نحوه هزینه کرد و ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته مطلع شوند. همچنین ارتقای مشارکت پذیری عموم و ایجاد حس تعلق در اداره و نگهداشت شهر از اهداف اجرای این طرح است.

با همین رویکرد اداره روابط عمومی با ایجاد نمایشگاه ثابت در ساختمان های منطقه و نواحی با نصب بنرهای اطلاع رسانی ، مردم را از کلیه اقدامات شهرداری و برخی مسئولیت های شهروندی در تحقق “شهر زیست پذیر ، شهروند مشارکت پذیر” آگاه می کند.

طهماسبی بیان کرد: با همین هدف فرم نظر سنجی ویژه شهروندان مراجعه کننده به بخش ملاقات مردمی تهیه شده که با تکمیل آن مشخص می شود عموم تا چه حد از کارایی نتیجه پرداخت عوارض وشیوه نگهداشت شهری مطلع هستند.
وی علاوه بر اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آموزش را ازدیگر اهداف اجرای این طرح دانست.

تبلیغات افتتاح و بهره برداری از پروژه ها شامل احداث مجموعه های ورزشی و زمین چمن مصنوعی ، سرای محلات ،افتتاح بوستان و توسعه فضای سبز و حمل و نقل عمومی، نگهداری معابر ، پل های عابر و تونل ها ، ساماندهی رود دره ها ، نصب مبلمان شهری ، ترویج فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و مترو ، آگاه سازی از آسیب های سد معبر اصناف و ساختمانی ، آموزش تفکیک پسماند از مبدا ، ساعت و شیوه صحیح گذاشتن زباله در مخازن مخصوص ، مشارکت در پاکسازی شهر، حفاظت از منابع طبیعی و تاریخی، فرهنگ سازی نگهداشت اماکن گردشگری،آشنایی با موارد ایمنی و اجرای سازه نگهبان و گود برداری ، نتیجه و کارایی پرداخت عوارض ساختمانی و پسماند و… در ساختمان های شهرداری و سطح معابر منطقه به طور مستمر با عناوین ویژه نصب و اکران می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.