برگزاری نشست هم‌اندیشی کانون‌های آگهی تبلیغاتی بابل

برگزاری نشست هم‌اندیشی کانون‌های آگهی تبلیغاتی بابل

عیسی محمدی فیروزجایی ، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل در نشست هم‌اندیشی یک‌روزه مدیران کانون‌های آگهی تبلیغات شهرستان بابل از فعالیت 56 کانون‌ آگهی و تبلیغاتی در شهرستان بابل خبر داد .

محمدی گفت : 56 کانون تبلیغاتی در شهرهای بابل، امیرکلا، زرگر شهر، گتاب و بابلکنار در حال فعالیت هستند که تعداد 130 بیلبورد تبلیغاتی، پنج تلویزیون شهری و 80 استند تبلیغاتی در سطح شهرستان در حال ارائه خدمات بهینه به همشهریان هستند.

به گزارش محیطی دات کام ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل با اشاره به نقش تبلیغات و اهمیت وجودی کانون‌های آگهی و تبلیغاتی افزود: باید تعامل دوسویه ایجاد شود تا موانع شناسایی قوانین و مقررات تبلیغات محیطی لحاظ شود.

وی تصریح کرد : اداره ارشاد بابل آمادگی دارد تا به منظور شناساندن عملکرد و فعالیت این کانون‌ها به مردم فضای مناسب را برای برپایی نمایشگاه‌های تخصصی در اختیار آنها قرار دهد .

در این نشست مدیران کانون‌های آگهی تبلیغات مهم‌ترین مشکلات کانون‌های تبلیغاتی را عدم هماهنگی بین مدیران کانون‌ها، عدم تحقق و اجرایی شدن بخشودگی مالیات که از سال 83 مطرح شد، عدم رسمیت شناختن این حرفه به عنوان شغل مورد نیاز جامعه، دادن مجوز بیش از حد به متقاضیان کانون‌ها، عدم نظارت بر طرح‌های چاپی روی استند و بیلبورد شهری، عدم استاندارد بودن و داشتن نظم تابلوهای شهری، نصب غیراستاندارد تابلوهای تبلیغاتی، عدم برخورداری بیمه هنرمندان، عدم اعلام نرخ مصوب یکسان بین کانون‌ها، ممانعت از طراحی از سوی چاپ‌خانه، اعلام نرخ واحد برای حوزه طراحی، مشکل مکانی، نداشتن اتحادیه مستقل، عدم وجود یک بازرس و ناظر مناسب در چاپ‌خانه‌ها و عدم پذیرش مناسب از سوی شهرداری‌ها عنوان کردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.