بیلبورد نامه رهبر انقلاب اسلامی در آلمان

بیلبورد نامه رهبر انقلاب اسلامی در آلمان

چند روز پیش گروهی از مسلمانان آلمان با اجاره تابلوی تبلیغاتی، نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی را در خیابان های شهر دلمن‌هورست به نمایش گذاشتند .
به گزارش مجله محیطی ، در شب نهم دی ماه و در روزهای پایانی سال 2015 شهروندان شهر دلمن‌هورست (Delmenhorst) در ایالت نیدرزاکسن ( Niedersachsen ) آلمان ،شاهد نصب تابلویی از تصویر مقام معظم رهبری همراه با جمله‌ای از دومین نامه ایشان به جوانان غرب در یکی از خیابان های اصلی بودند .
در این بیلبورد تبلیغاتی به زبان آلمانی بخشی از نامه حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به جوانان غربی نوشته شده است که تاکید می کند : “رنج هر انسانی در هر نقطه از جهان، به‌خودی‌خود برای همنوعان اندوه‌بار است.”
تصویر رهبر معظم انقلاب و نقل صحبت‌های ایشان در قالب تابلوی تبلیغاتی در جامعه آلمان به عنوان اتفاقی نادر یاد می‌شود که توسط مسلمانان مقیم شهر دلمن‌هورست با اجاره تابلوی تبلیغاتی صورت گرفته است .
مسلمانان این شهر قبلاً نیز با برپایی میز تبلیغاتی، نامه نخست رهبر انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی را به دست جوانان آلمانی رسانده بودند .
متاسفانه دو  روز بعد از نصب این بیلبوردها ، روزنامه های دولتی آلمان با چاپ مقاله هایی بر ضد این حرکت، افکار عمومی را تحریک کردند و این بیلبوردها مورد هجوم قرار گرفتند و بر رویشان رنگ ریخته شد تا نوشته های آن ها خوانا نباشد .
تاریخ پایان قرارداد نصب این تابلوهای تبلیغاتی ۱۱ ژانویه بود اما زودتر از موعد مقرر پایین آورده شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.