متولی اصلی تبلیغات شهری و محیطی باید مشخص شود

متولی اصلی تبلیغات شهری و محیطی باید مشخص شود

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری اصفهان باید تا ۱۵ روز دیگر متولی اصلی تبلیغات شهری و محیطی را مشخص کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تبلیغات محیطی ایران و به نقل از مهر، نصیر ملت پیش از ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: اطلاعات حوزه تبلیغات باید در بازه سه ماهه جمع آوری و در این عرصه بانک اطلاعاتی ایجاد شود.

وی بیان داشت: لازم است، تمام تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر بارکددار و گزارشی در این عرصه به شورای شهر ارائه شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان از موافقت با طرح پیشنهادی ساماندهی تبلیغات محیطی و شهری اصفهان خبر داد و تصریح کرد: لوایح تفریغ بودجه سال ۹۶ سازمان‌های مدیریت پسماند و حمل و نقل و بار شهرداری اصفهان بررسی و با حداکثر آرا تصویب شد.

دیگر عضو شورای شهر اصفهان در خصوص نظر کمیسیون امور اقتصادی، گردشگری و حقوقی در خصوص لایحه تفریغ بودجه سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان اظهار کرد: بر اساس نظر این کمیسیون سازمان میادین میوه و تره بار باید تا پایان سال بدهی‌های خود به سازمان خدمات موتوری را پرداخت کند.

وی با بیان اینکه بدهی‌های مناطق ۱۵ گانه شهرداری نیز باید به سازمان خدمات موتوری تا پایان سال جاری پرداخت شود، تصریح کرد: همچنین شهرداری باید سه میلیارد تومان اعتبار در اولین اصلاح بودجه برای کمک به نوسازی ناوگان سازمان خدمات موتوری شهرداری تخصیص دهد.

پورمحمد شریعتی نیا عمر مفید ناوگان خدمات موتوری را ۱۵ سال اعلام کرد و افزود: عمر مفید بسیاری از این دستگاه‌ها تمام شده و باید نوسازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.