ماشین ریش تراش در میان اتوبوس

ماشین ریش تراش در میان اتوبوس

SHAVE ON THE GO
اصلاح در حال حرکت

در این ایده خلاقانه تبلیغی خاص و جالب را مورد بررسی قرار می دهیم. همانطور که در تصویر می بینید این کمپین در اتوبوسی دو واگن اجرا شده است به طوری که دقیقا در نقطه وصل دو واگن درون اتوبوس در طرفی تصویر ماشین ریش تراش MediMax و در طرف دیگر آن صورت مردی که قسمتی از ریش تو تراشیده شده است قرار دارد. نکته جالب این تبلیغ آنجایی است که زمانی که اتوبوس می پیچد این دو تصویر در کنار هم حرکت کرده و این صحنه را برای بیننده تداعی می کند که ریش مرد در تصویر توسط ریش تراش MediMax تراشیده شده است. مهم نیست که کجا تبلیغ می کنیم مهم این است به قدری تبلیغ ما جالب و خلاق باشد که نظر هر مخاطبی را

این کمپین خلاقانه توسط آژانس تبلیغاتی BBDO در آلمان به مدیریت خلاقیت Jan Leube و مدیریت هنری Shelley Lui و عکاسی Ugur Orhanuglu و البته ویراستاری Astrid Krause اجرا شده است.

ریش تراش

 ریش‌تراش یا خودتراش نوعی ابراز تیغ‌دار است که از آن برای تراشیدن موی بدن استفاده می‌شود. نام «خودتراش» در زبان فارسی بیشتر به نوع دستی و ابتدایی این وسیله اطلاق می‌شود. نوع برقی آن ریش‌تراش برقی یا به اختصار ریش‌تراش گفته می‌شود. همچنین به آن صورت‌تراش هم گفته می‌شود.

تاریخ استفاده از تیغ اصلاح به تمدن‌های عصر برنز برمی‌گردد. تیغ‌های این دوره معمولاً از برنز یا ابسیدین ساخته می‌شدند و شکل آن‌ها بیضوی بوده است.

ریش تراش‌ها به دو نوع ریش تراش‌های دستی مانند انواع ریش‌تراش‌های یکبار مصرف (ژیلت‌ها) و انواع ریش تراش‌های برقی تقسیم بندی می‌گردند. مزایای ریش تراش یک بارمصرف در از ته زدن و بدنی عاری از هر گونه مو می‌باشد و رشد مو فاصله زمانی زیادی را می‌طلبد و از مزایای ریش تراش‌های برقی سهولت در استفادهٔ آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.