توجه به زیبایی بصری اولویت سازمان زیباسازی است

توجه به زیبایی بصری اولویت سازمان زیباسازی است

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج با بیان اینکه این سازمان متولی اجرای عملیات بهبود سیمای شهر می باشد ، گفت : توجه به زیبایی بصری باید در اولویت عملکرد سازمان زیباسازی قرار گیرد .
به گزارش مجله محیطی ، حسین عطایی در اولین جلسه دیدار خود با مسئولان زیباسازی مناطق 12 گانه کرج ، ضمن تاکید بر بالا بردن شأن حوزه فعالیت خود و دقت و توجه به عملکرد زیباسازی در مناطق ، گفت : این سازمان به واسطه وظایف خود در راستای بهبود سیمای بصری و فراهم آوردن شرایطی برای آرامش شهروندان نقش بسزایی در کسب رضایت مردم که مهم ترین دغدغه مدیریت شهری است ، دارد .
وی اجرای عملیات نورپردازی ، ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی ، جانمایی و نصب المان های موقت و دائم و … مطابق با استانداردهای موجود را امری مهم و قابل توجه در عملکرد سازمان برشمرد و گفت : نصب و جمع آوری به موقع پرچم ها و ریسه های مناسبتی از دیگر اقداماتی است که در سازمان زیباسازی باید به آن توجه شود .
این مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه این دیدار تنها به منظور آشنایی با مسئولان زیباسازی است ، خواستار ارائه عملکرد زیباسازی و بررسی معضلات و مشکلات این حوزه در مناطق 12 گانه کرج طی جلسات بعدی شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.