قطار خوشمزه تبلیغاتی شیرینی TUC

قطار خوشمزه تبلیغاتی شیرینی TUC

آیا تا به حال قطاری پر از شیرینی های خوشمزه ای که در شهر خودنمایی می کند را دیده اید!؟ به نظر می رسد تصور چنین صحنه خوشمزه ای بسیار لذت بخش و قابل تامل باشد. کمپین تبلیغاتی پیش رو از چنین ایده ای برای جلب نظر مخاطبان بهره گرفته است.

شیرینی TUC در اندازه های کوچک با طعم های متنوعی می باشد و برای نشان دادن تنوع در شیرینی های خود، استیکرهای برجسته ای از انواع این محصولات را بر روی بدنه قطار و اتوبوس های شهری قرار داده است و به زیبایی طعمی از خوشمزگی را به شیوه ای خلاقانه به اجرا در آورده است و در واقع به قطار خوشمزه تبلیغاتی شیرینی TUC تبدیل شده است.

کمپین تبلیغاتی شیرینی TUC از انواع روش های تبلیغات محیطی برای معرفی خود استفاده نموده است و پیام تبلیغاتی« میان وعده شما را بیش از حد سیر می کند» بطور مشترک در تمام تبلیغات این برند نمایان است.

آژانس تبلیغاتی:Draftfcb, میلان، ایتالیا
کارگردان خلاقیت:Remo Bonaguro
مدیر هنری:Remo Bonaguro
کپی رایتر:Patrizio Epifani
تصویرگر:Balalò
انتشار:2012 فوریه

تاثیر تبلیغات مواد غذایی بر روی کودکان

آگهی‌های تبلیغاتی مواد غذایی تاثیر عمیقی بر عادات غذایی همه کودکان دارد و تمایل آنها را برای مصرف غذا دو برابر می‌کند.رابطه تنگاتنگی بین وزن و پرخوری به هنگام تماشای آگهی‌های تبلیغاتی مواد غذایی وجود دارد. پزشکان سراسر جهان ضمن ابراز نگرانی از افزایش آمار چاقی در بین بزرگسالان و به‌ویژه کودکان، اعلام کردند درصورت ادامه روند چاقی در اروپا، این منطقه با بحران اجتماعی و سلامتی عمده‌ای روبه‌رو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.