قرارداد جدید تبلیغات محیطی به سود باشگاه ها است

قرارداد جدید تبلیغات محیطی به سود باشگاه ها است

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: تاکنون هیچ پولی از سازمان لیگ دریافت نکرده ایم اما دو هفته پیش قراردادی امضا شده است که برای باشگاه‌ها بسیار مفید است.

به گزارش خبرگزاری محیطی دات کام و به نقل از فارس، محمود شیعی بعد از پیروی تیم فوتبال پیکان مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: بازی خوبی مقابل استقلال خوزستان انجام دادیم می‌توانستیم گل‌‌های بیشتری بزنیم. حق تیم پیکان برد بود که توانستیم به این سه امتیاز برسیم. موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم اما استقلال خوزستان هم موقعیت‌هایی را داشت با توجه به اینکه تیم جوانی بود فوتبال خوبی را بازی کرد و من به این تیم تبریک می‌گویم. با این حال شانس‌های تیم ما بیشتر بود.

وی در ادامه در اعتراض هواداران استقلال خوزستان نسبت به عملکرد داور گفت: این موارد را به فریدون اصفهانیان که ناظر بازی بود اطلاع می‌دهم به هر حال داور برای هر دو طرف سوت زد و نمی‌توانیم اظهارنظر کنیم که داور به نفع کدام تیم سوت زد.

شیعی در ادامه درباره زمان حضور کارلوس کی‌روش به ایران گفت: طبق صحبت‌های مهدی تاج کی‌روش برای جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی ایران است و اوایل هفته آینده به ایران می‌آید و هیچ مشکلی وجود ندارد و او با قدرت کار خود را انجام می‌دهند، مطمئنا کی‌روش در اواسط هفته جاری در ایران است و اردوی تیم ملی را تشکیل می‌دهد. البته من اطلاع خاصی درباره حضور او در ایران ندارم اما مطمئنم بزودی به ایران می‌اید. به هر حال مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال این موضوع را پیگیری می‌کند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان درخصوص تبلیغات محیطی لیگ برتر اظهار داشت: ما تاکنون هیچ پولی از سازمان لیگ دریافت نکرده ایم اما دو هفته پیش قراردادی امضا شده است که برای باشگاه‌ها بسیار مفید است. سال قبل از درآمدی که از تبلیغات محیطی دریافت کردیم با هزینه‌های ما برابر بود شرکت جدیدی روی کار آمده که قرارداد آن در سال آینده افزایش پیدا می‌کند. مشکلی که از شرکت قبلی داشتیم از طریق قانون حل خواهد شد به دلیل اینکه سازمان لیگ امسال تبلیغات محیطی را برعهده گرفته است تمام مسائل شفاف خواهد بود. باشگاهی مانند پیکان بودجه کمی در اختیار دارد اگر قرار باشد پول کمی هم از تبلیغات محیطی دریافت کنند وضع ما در آینده بسیار بد خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.