شرکت پردازش قرارداد محکمی با تبلیغات محیطی فوتبال دارد

شرکت پردازش قرارداد محکمی با تبلیغات محیطی فوتبال دارد

به گزارش خبرگزاری محیطی به نقل از فارس سرپرست سازمان اقتصادی فوتبال ایران از دستور دولت برای کمک ۱۵ میلیارد تومانی به فدراسیون فوتبال خبر داد.
امیر عابدینی در طی گفت و گویی، در مورد وضعیت مذاکره با جیووا برای فسخ قرارداد گفت:به دلیل ملاحظات حقوقی محتاطانه در مورد این پرونده صحبت می‌کنم اما می‌توانم بگویم این پرونده به ضرر ایران تمام نخواهد شد. قرار است مدیر فروش و یکی از اعضای هیات مدیره شرکت ایتالیایی جیووا به تهران سفر کنند و در تهران در مورد توافق یا عدم توافق تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی در مورد وضعیت تبلیغات محیطی فوتبال گفت: در حال حاضر شرکت پردازش مجری تبلیغات محیطی فوتبال است. این شرکت قرارداد محکمی هم برای کار در تبلیغات محیطی فوتبال دارد.

عابدینی در مورد وضعیت شرکت فناپ گفت: فناپ قراردادی با همراه اول داشت که این قرارداد از سوی شرکت همراه اول لغو و در واقع فناپ در قرارداد با ما کم آورد و ما کم نیاوردیم و تلاش کردیم که به مسئولان این شرکت هم کمک کنیم زیرا آدم‌های بسیار خوبی هستند.

سرپرست سازمان اقتصادی فوتبال ایران در مورد اینکه کفگیر فوتبال در موارد مالی به ته دیگ خورده است گفت: برخی مطالبی را بیان می‌کنند که دور از واقعیت است. البته کفگیر همیشه به ته دیگ خورده اما اکنون برخی متوجه آن شده اند ولی باید بگویم که سازمان لیگ 5 درصد و فدراسیون فوتبال 10 درصد از بلیت فروشی و تبلیغات محیطی را می‌گیرند ولی بقیه پول متعلق به باشگاه‌هاست. اگر باشگاه‌ها حتی صاحب ورزشگاه هم شوند بازهم سازمان لیگ باید مسابقات را برگزار کند و تبلیغات محیطی را در اختیار بگیرد. از سویی دیگر اگر سه سال پیش کفاشیان به استقلال و پرسپولیس می‌گفت که بیاید خودتان بلیت فروشی را انجام بدهید آنها آن زمان 5 میلیارد تومان پول نداشتند که تجهیزات بلیت الکترونیک را در ورزشگاه‌ها نصب کنند. اکنون اما وضعیت فرق کرده و حتی با دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به توافق رسیده‌ایم که به صورت پلکانی قیمت بلیت مسابقات را تعیین کنند.

عابدینی در مورد درخواست کمک از دولت گفت: در سال جام جهانی به دلیل اینکه هزینه‌های فدراسیون فوتبال 5 برابر می‌شود معمولا از دولت درخواست کمک می‌شود زیرا هزینه‌های پروازهای چارتر و مسافرت‌های خارجی برای تیم ملی وجود دارد از سویی دیگر اکنون دولت دستور کمک 15 میلیارد تومانی به فدراسیون فوتبال را داده است.

یک دیدگاه برای “شرکت پردازش قرارداد محکمی با تبلیغات محیطی فوتبال دارد

  1. parsa گفت:

    عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.