قرارداد تبلیغات محیطی با ایران نوین امضا نشده است

قرارداد تبلیغات محیطی با ایران نوین امضا نشده است

مدیر بازاریابی سازمان لیگ، گفت: قرارداد تبلیغات محیطی با ایران نوین نوشته شده اما هنوز به امضا نرسیده است.

به گزارش مجله خبری محیطی و به نقل از فارس، صادق درودگر در مورد اینکه گفته می‌شود تبلیغات محیطی لیگ به شرکت ایران نوین سپرده شده است، گفت:‌ ایران نوین مجری شده است. این اتفاق هنوز نیوفتاده اما قرارداد نوشته شده است. اگر آنها به قرارداد عمل کنند و این مسئله را بپذیرند این اتفاق رخ می‌دهد. هیأت رئیسه هم به این موضوع رای داده است. شرکت‌هایی که آمدند خیلی ضعیف عمل کردند و کسی تا آخر جلو نیامد.

وی در مورد اینکه آیا مناقصه برگزار نشده است، اظهار داشت: مناقصه برگزار شد. اول آگهی و فراخوان زدیم که هشت شرکت پیش آمدند. برای این شرکت‌ها نامه زدیم و آنها را توجیه کردیم. پاکت‌های A و B و C طراحی شدند. خیلی‌ها به صورت شفاهی جلو آمدند اما عملا سه شرکت پا جلو گذاشتند. گزینه‌ای که برای حضور بود پاکت الف بود که باید 200 میلیون وثیقه می‌دادند. یک شرکت اصلا مدارک خود را نیاورد. یک شرکت آمد و پاکت الف پیش وثیقه را به همراه نداشت. شرکت ایران نوین در پاکت اول خود 200 میلیون را داد اما پیشنهادات آنها را رد کردیم. پیشنهاد ایران نبود با مصوبه هیأت رئیسه مغایرت داشت. 6 جلسه کارشناسی با آنها گذاشتیم و نقطه نظرات سازمان لیگ را بیان کردیم. دیروز نقطه نظرات سازمان لیگ که به صورت پلکانی مصوب شده بود را پذیرفتند. بعد از این اتفاق امضای پذیرفته شدن آنها را گرفتیم.

مدیربازیابی سازمان لیگ یادآور شد:‌امروز جلسه هیأت رئیسه دوباره برگزار شد. همه دوستان از جمله، سعید آذری، منصور قنبرزاده، شیرازی، حیدر بهاروند و مهدی تاج حضور داشتند. دراین جلسه در مورد تمامی موارد صحبت شد و پیشنهاداتی ارائه شد. در این جلسه مشاور حقوقی سازمان لیگ طرح قراردادی تنظیم کرده بود که من به عنوان مدیر بازاریابی اصلاحات مورد نظرم که متضمن کسب درآمدهای ما بود را انجام دادم. فکر می‌کنم حدود 30 دقیقه دیگر قرارداد کامل می‌شود و آن را برای شرکت ایران نوین ارسال می‌کنیم و اگر آنها این مسئله را پذیرفتند قرارداد امضا خواهد شد. تا این لحظه هنوز قراردادی منعقد نشده است.

وی افزود: بعد از 17 سال تحولی به وجود آوردیم و در واقع می‌توان گفت این تولدی دوباره برای بحث تبلیغات محیطی است. تا به امروز گرفتاری، طلب‌های زیاد و درگیری‌های حقوقی زیادی با شرکت ایران نوین، فناپ و امین سیمای کیش داشتیم. خیلی از مطالبات ما تضمین شده نبود. همواره این پول‌ها به حساب شرکت‌های تبلیغاتی می‌رفت. امسال تمام قراردادها توسط سازمان لیگ منعقد می‌شود و واریزی تمام پول‌ها به حساب سازمان لیگ می‌آید و در همان مرحله به حساب باشگاه‌ها واریز می‌شود. امسال واقعا شرمنده باشگاه‌ها هستیم و آنها در بدترین شرایط مالی قرار داشتند. سال قبل هم شرکت فناپ یک مرتبه کار را رها کرد و آنطور که باید به باشگاه‌ها کمک نشد. در سال 97-98 هیچ عذر و بهانه‌ای نداریم. تمام پول به حساب سازمان لیگ ریخته می‌شود و ما بعد از کسر مالیات و بیمه به باشگاه‌ها واریز می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.