فراخوان طراحی المان میدان «خبرنگار» منتشر شد

فراخوان طراحی المان میدان «خبرنگار» منتشر شد

حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل گفت: فراخوان مسابقه طراحی المان میدان «خبرنگار»، مکان یابی و طراحی المان ورودی شهر خلخال و نورپردازی شهری برای استقبال از بهار ۹۷ منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری محیطی و به نقل از شبستان، لطف اللهیان اظهار کرد: تعیین جایگاه فرهنگی و اجتماعی شهر اردبیل، خلاقیت معناگرایی در نشانه های شهری و ارتقای کیفیت محیط شهری و دلپذیر بودن فضای شهری از جمله مهمترین اولویت در طراحی المان ها خواهد بود، تصریح کرد: در زمینه نورپردازی و ایجاد المان های نوروزی نیز استفاده از خطوط نوری در فضای شهری و همخوانی با وجه تسمینه مکان و هماهنگی با بشتر محیط اطراف از جمله اولویت ها خواهد بود.

وی با یادآوری این مطلب که علاقمندان و هنرمندان تا ۱۰ بهمن ماه سال جاری آثار خود را به معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اردبیل ارسال کنند، افزود: برای دریافت شرایط و مدارک می توانند به پایگاه اینترنتی www.ardabilcity.ir مراجعه کنند.

شهردار اردبیل با بیان این مطلب که هیئت مدیره خانه مطبوعات پیگیری های جدی در خصوص تعیین تکلیف میدان خبرنگار هستند، ادامه داد: با مشخص شدن وضعیت المان میدان خبرنگار امیدواریم بزودی شاهد افتتاح این میدان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.