طرح‌های اقتصاد مقاومتی بر روی 50 تابلوی تبلیغاتی در مشهد

طرح‌های اقتصاد مقاومتی بر روی 50 تابلوی تبلیغاتی در مشهد

رییس اداره تبلیغات فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد گفت: 7 اثر گرافیکی با موضوع اقتصاد مقاومتی و مصرف گرایی در 50 بیلبورد و 50 سازه فرهنگی سطح شهر اکران شد.

به گزارش مجله خبری محیطی به نقل از تابناک، حجت فقیه، ضمن اعلام خبر اکران های شهری با موضوع مصرف گرایی و اقتصاد مقاومتی در سطح شهر گفت: یکی از ماموریت های سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد ترویج مسائل اخلاقی در سطح شهر است؛ این سازمان موضوع های مختلف اخلاق اجتماعی را در سطح شهر ترویج می دهد که یکی از این موضوع ها مبارزه با مصرف گرایی است.

فقیه با اشاره به اهمیت جلوگیری از ترویج فرهنگی مصرف‌ گرایی، گفت: 7 اثر گرافیکی به همت بانوان هنرمند انقلاب اسلامی با موضوع های برندزدگی، تعمیر به جای تغییر، خرید کالاهای داخلی، خرید جهیزیه به قدر نیاز تولید و.. شده است که در سطح شهر مشهد اکران شده است.

رییس اداره تبلیغات فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد به جاذبه های این آثار گرافیکی اشاره و اظهار کرد: در این آثار از رنگ‌ها و طرح‌هایی استفاده شده است تا توجه مردم را جلب کرده، آن ها را به فکر بیندازد و تأثیر روی مخاطب داشته باشد.

وی با بیان این که در عرصه کار فرهنگی هر چه پیام‌ها به ‌روزتر باشد، تأثیرگذارتر است؛ ابراز کرد: تبلیغات محیطی یکی از رسانه‌های سریع انتقال و تأثیرگذار است که مردم در عبور و مرور خود به صورت غیر ارادی این پیام‌ها را می بینند.

فقیه با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب به بحث اقتصاد مقاومتی و رعایت الگوی مصرف، اظهار کرد: پرداختن به فضائل اخلاقی یکی از موضوع‌ های مورد تأکید و سفارش رهبری به مجموعه‌های فرهنگی خصوصا شهرداری‌ها است و اخیرا نیز به موضوع اقتصاد مقاومتی و رعایت الگوی مصرف توسط عموم جامعه تأکید داشتند؛ در این اکران‌های شهری تلاش می شود که به این بحث پرداخته شود و آن را در جامعه ترویج دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.