سمپلینگ تبلیغاتی اتومبیل GMC

سمپلینگ تبلیغاتی اتومبیل GMC

جی‌ ام ‌سی، شرکت آمریکایی تولید کننده انواع کامیونها و خودروها است، که تولیدات خود را در آمریکای شمالی و خاورمیانه ارائه می ‌نماید.

این مدل از اتومبیل GMC به دلیل حجم و قدرت موتور بالا مناسب برای کویر نوردی و فلات ها می باشد. به همین سبب به شیوه خلاقانه ای تبلیغات محیطی خود را برای نشان دادن قدرت فوق العاده اتومبیل به نمایش گذاشته است.

نشان دادن اسب به عنوان نمادی از سرعت در بیان ها یکی از ترفندهای منحصر به فرد است که به روش های مختلفی در تبلیغات محیطی GMC دیده می شود و همچنین جلوه پردازی تصاویر اسب ها بصورت گرد و خاک در تبلیغات این برند روشی نوین و هنرمندانه به شمار می آید.

اما اینبار GMC به مناسبت 25 سالگی اتومبیل خود، جشنی را برپا کرده است که در آن، آب‌ نبات‌هایی را به شکل گردوخاک طراحی نموده است و مردم را به خوردنشان دعوت می کند و در واقع هدف از این اجرای هوشمندانه نوعی سمپلینگ تبلیغاتی است، تا طعم و مزه قدرت GMC علاوه بر ماندگاری در ذهن مخاطبین، در صورت قصد خرید خودرو مناسب کویر، آنها را برای خرید تشویق کند.

آژانس تبلیغاتی: MacLaren McCann, تورنتو، کانادا
کارگردان خلاقیت: Sean Davison
مدیر هنری: Arron Isaac
کپی رایتر: Natalie Greenspan
تصویرگر دیجیتال: JP Goulet
انتشار: 2011 آگوست

نقش سمپلینگ در تبلیغات

سمپلینگ و پروموشن روشی از تبلیغات جهت معرفی و شناخت دقیق محصولی جدید یا قدیمی از یک برند میباشد که مصرف کننده را به انتخاب سریع و بدون شک آن برند سوق میدهد.

در سمپلینگ یک فرد با ظاهری آراسته و با اشراف کامل به آن محصول ، مشتریان و یا حتی افرادی که از آن منطقه عبور میکنند را دعوت به تست نمونه ای از محصول میکند و در آن هنگام با لحنی زیبا و جذاب محصول را برای مشتری تشریح میکند و او را راغب به خرید محصول نموده و نام و کیفیت آن برند را برای همیشه در دیدگان و حافظه مشتری حک می نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.