سطح شهر بناب با آشفتگی تبلیغاتی مواجه است

سطح شهر بناب با آشفتگی تبلیغاتی مواجه است

به گزارش خبرگزاری محیطی به نقل از فارس از بناب، حبیب صدقی امشب در جلسه مشترک شورای فرهنگ عمومی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بناب با ارائه گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته از مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان به موضوع بررسی وضعیت تبلیغات محیطی در شهرستان اشاره و تصریح کرد: یکی از معضلات اساسی این شهرستان عدم نظارت دقیق نسبت به بنرهای نصب شده در سطح شهر است و درسال اقتصاد مقاومتی مردم انتظار دارند در نصب این بنرها تجدیدنظر اساسی صورت‌گیرد.

وی هم‌چنین اظهار کرد: بعضا نیز بنرهایی از طرف اسامی افراد و تشکل‌های مختلف تهیه و نصب می‌شوند که خود این افراد از آنها بی‌خبرند و دستگاه‌های مربوطه نیز از آنها اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب در ادامه با اشاره به ضرورت تکریم و تجلیل از شخصیت‌های علمی، مذهبی و اجتماعی شهرستان خواستار تشکیل کمیته و ستادی در این ارتباط شد.

صدقی تصریح کرد: با معرفی و تجلیل از خدمات آنها توسط این کمیته هم مردم با شخصیت‌های علمی و فرهیخته خود بیشتر آشنا می‌شوند و هم مجموعه دین خود را نسبت به آنها ادا می‌کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب گفت: اخیراً در سطح شهرستان بناب برای قبولی در مقطع دکترا، کسب یک موفقیت علمی و انتصابات شاهد نصب انواع و اقسام بنر در نقاط مختلف شهر هستیم که این مسئله ضمن اینکه هزینه زیادی برای ادارات دارد، از طرفی چهره شهر را نیز خراب می کند و نصب این گونه بنرها در جامعه و نزد مردم بازخورد خوبی نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.