سامانه مدیریت تبلیغات محیطی در سنندج راه اندازی شد

سامانه مدیریت تبلیغات محیطی در سنندج راه اندازی شد

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از راه اندازی سامانه مدیریت تبلیغات محیطی خبر داد و گفت: این نرم افزار دارای تمامی امکانات مورد نیاز جهت مدیریت بهینه و پیشرفته سازه های تبلیغاتی و مدیریت زمانبندی و امور هزینه های اجاره ای است.

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری محیطی و به نقل از ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: در دنیای امروزتبلیغات نقش بسزایی در معرفی کالا و خدمات دارد.

شرمین شریفی گفت: توجه به نیاز شهروندان در حوزه تبلیغات؛ جانمایی درست تابلوهای تبلیغات محیطی و ایجاد فضاهای مناسب مطابق با سلیقه و نیاز شهروندان یکی از اولویت ها وبرنامه های این سازمان است.

وی بیان کرد: تاثیرات فرهنگی روحی و روانی تبلیغات بر شهروندان امری غیر قابل انکار است آنچه که تاکنون در زمینه تاثیرات منفی تبلیغات محیطی غیر اصولی مورد بررسی قرار گرفته است شامل اثرات منفی آن در ایجاد الودگی های بصری و به تبع آن تاثیرات نا مطلوب روحی و روانی شهروندان و تخریب سیما و منظر شهری بوده است.

شریفی از راه اندازی نرم افزار تبلیغات محیطی در شهرداری سنندج خبر داد و اذعان کرد: این نرم افزار دارای تمامی امکانات مورد نیاز جهت مدیریت بهینه و پیشرفته سازه های تبلیغاتی و مدیریت زمانبندی و امور هزینه های اجاره ای است.

وی اظهار داشت: هدف از ایجاد این نرم افزار دریافت گزارش هایی متنوع، کارا، سریع و دقیق از درآمدها و هزینه ها و شفاف سازی امورات تبلیغاتی است.

شریفی تصریح کرد: در این نرم افزار امکان مدیریت سازه ها، مشتریان، گزارش هایی درباره لیست موارد نصب و جمع آوری، گزارش های مالی هزینه و درآمد، مشخصات سازه ها با جزییات، اجاره و درآمد سازه ها و فاکتورها به تفکیک عنوان مشتری وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: ثبت اطلاعات سازه های تبلیغاتی، با تفکیک عنوان سازه ها به همراه جانمایی در نقشه، ثبت و نگهداری اطلاعات و سوابق مالی مشتریان، ایجاد کاتالوگ و فهرست تعرفه از سازه ها به همراه تصویر، جایگاه در نقشه و سایر اطلاعات سازه ها و گزارش عملیات قابل انجام روزانه شامل نصب و جمع آوری ها از مهم ترین کاربردهای این نرم افزار است.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج ابراز امیدواری نمود: با راه اندازی این سامانه گام مهمی در جهت ساماندهی تبلیغات محیطی وضعیت تبلیغات شهری برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.