ساماندهی سازه های تبلیغات محیطی در شمال تهران

ساماندهی سازه های تبلیغات محیطی در شمال تهران

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه یک تهران اعلام کرد : به منظور جلوگیری از نصب سازه های غیر مجاز و نا متعارف و همچنین ساماندهی تبلیغات محیطی ، سازه های پرتابل جهت نصب بنر های فرهنگی در شمال تهران نصب شد .
به گزارش مجله خبری محیطی ، مهندس مجید نوربخش با اعلام خبر فوق اظهار داشت : اداره زیباسازی شهرداری منطقه یک همانگونه که در سال های قبل اقدام به ساماندهی تبلیغات محیطی با استفاده از سازه های پرتابل نمود در سال جدید نیز باتوجه به نیاز محلات و ساماندهی تبلیغات محیطی در هر محله اقدام به نصب ده ها سازه نموده است .
وی ادامه داد : این سازه ها در سطح معابر اصلی محلات و در جوار مساجد نصب شده است تا تبلیغات محیطی به صورت یکپارچه در سطح شهر انجام شود .
معاون امور شهری و فضای سبز با اشاره به یکی از اقدامات انجام شده در این رابطه گفت : به منظور زیباسازی و بهسازی نمای شهر و جهت نصب بنر بر روی عرشه پل های سواره سازه ای بر روی پل نیروی زمینی نصب شد .
نوربخش در پایان تاکید کرد : متراژ این عرشه پل 90*2 متر مربع است که جهت بهتر دیده شدن در شب نورپردازی این عرشه پل نیز در دستور کار زیباسازی قرار گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.