سازمان تبلیغات اسلامی مولود انقلاب اسلامی است

سازمان تبلیغات اسلامی مولود انقلاب اسلامی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی مولود انقلاب اسلامی است،گفت:چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید با تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب همراه باشد.

به گزارش مجله خبری محیطی و به نقل از مهر، حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری شامگاه شنبه در دومین جلسه ستادی گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، به اهمیت، ظرافت و جایگاه چهلمین سال انقلاب اشاره کرد و گفت: با توجه به‌ ویژگی محیطی، بین المللی و داخلی و بیرونی نیازمند عملیات ویژه و سنگر بانی از اصول و آرمان‌های انقلاب هستیم.

وی بابیان اینکه خیلی جدی و فراگیر و گسترده باید به بحث چهلمین سالگرد انقلاب توجه شود، اظهار کرد: دشمن، کشورمان را زیر ذره‌بین قرار داده و جنگ روانی با خزانه‌داری آمریکا و انگلیس برای ایجاد ناامیدی و یأس در بین مردم به راه انداخته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی با تمام قوا وارد کار شده اند، بنابراین امروز بیش‌ازپیش به نگاه هیئتی و قرآنی در جامعه نیاز است و در این میان تمام واحدهای زیرمجموعه سازمان تبلیغات اسلامی استان باید در دهه فجر حضوری حماسی داشته باشند.

صفی یاری تأکید کرد: باید تشکل‌های مذهبی و واحدهای زیرمجموعه سازمان کارنامه و عملکرد ۴۰ ساله سازمان تبلیغات اسلامی را استخراج و تبیین کنند.

وی با بیان اینکه دشمن درصدد ایجاد یأس و ناامیدی در کشور است، افزود: دشمن سیاه نمایی می کند و می‌خواهد نقاط قوت کشورمان را به ضعف تبدیل کند.

صفی یاری بر فعال شدن ظرفیت‌های سازمان بر تبیین و تهیه کارنامه و دستاوردهای ۴۰ ساله سازمان تبلیغات اسلامی تأکید کرد و افزود: تهیه کارنامه ۴۰ ساله سازمان تبلیغات اسلامی نیاز است و باید تهیه شود و همه جهادگونه وارد کار شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان بر تشکیل ستاد مردمی چهلمین سال انقلاب ذیل ستاد تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.