رنگ آمیزی 17000 متر از دیوارهای کوتاه شهری در کرج

رنگ آمیزی 17000 متر از دیوارهای کوتاه شهری در کرج

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از پاکسازی و رنگ آمیزی 17 هزار متر از دیوارهای کوتاه شهری در این کلانشهر خبر داد و افزود: این مهم با هدف ارتقاء کیفی بصری در سطح شهر محقق شده است.

حسین عطایی ، این خبر را اعلام کرد و گفت: با توجه به فرا رسیدن سال جدید و اجرای طرح استقبال از بهار در تمامی مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری کرج، پاکسازی و رنگ آمیزی دیوارهای سطح شهر در دستور کار سازمان زیباسازی قرار گرفته است.

این مسئول شستشو و رنگ آمیزی نرده های پل سواره رو آزادگان را از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی در اجرای طرح استقبال از بهار ذکر و عنوان کرد: این اقدام به متراژ هفت هزار متر صورت گرفته است.

وی در ادامه سخنان خود به اجرای طرح های جهادی در مناسبت های مختلف اشاره و بیان کرد: اکران بنرهای متحدالشکل در مناسبت های تقویمی از سیاست های سازمان زیباسازی کرج به عنوان طرحی جهادی به شمار می رود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج ضمن گرامیداشت روز پدر و ولادت حضرت علی (ع)، گفت: به این مناسبت سازمان زیباسازی اقدام به توزیع و نصب بنرهای یکپارچه در مناطق 12 گانه کرج کرده است.

عطایی در پایان اظهار داشت: یکسان سازی تبلیغات محیطی در مناسبت ها تاثیر بسزایی در ایجاد آرامش در روحیه شهروندان و نمای بصری مطلوب در سطح شهر دارد در همین راستا این مهم در اولویت سازمان قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.