رعایت قواعد تبلیغات شهری موجب زیباسازی فضای شهر شده

رعایت قواعد تبلیغات شهری موجب زیباسازی فضای شهر شده

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: رعایت قواعد تبلیغات شهری موجب زیباسازی فضای شهر شده و به فرآیند اطلاع ‌رسانی به مردم نیز کمک می‌کند.

به گزارش محیطی به نقل از برنا، محمد مهدی جهانبخش در نشست ویژه‌ای با جمعی از فعالان حوزه تبلیغات و رسانه در استان هرمزگان اظهار کرد: یکی از راه‌های افزایش اثربخشی تبلیغات شهری ساماندهی آن است به طوری که تبلیغات هوشمندانه و بر اساس نیاز روز باشد.

وی با بیان این که ایجاد نظمی خاص در تابلوی اصناف مختلف در سطح شهر با همکاری آنها یکی از بهترین زمینه‌های ساماندهی تبلیغات شهری است، افزود: باید فرصت‌های برابری برای تبلیغ در اختیار همه قرار گیرد به طوری که بتوان از طریق آن امکان ارائه هوشمندانه تبلیغات مرتبط با توسعه فرهنگی شهر را نیز فراهم کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس عنوان کرد: تبلیغات در دنیای امروز به یک دانش تبدیل شده و ما نیز باید دانش تبلیغات را در حوزه بهبود چهره شهر بکار بگیریم و از همین رو اولویت‌های خودمان را در این حوزه تدوین کرده‌ایم.

جهانبخش از همکاری شورای اسلامی شهر بندرعباس و شهردار بندرعباس در زمینه تدوین نظام‌ نامه تبلیغاتی شهر بندرعباس نیز به طور ویژه قدردانی کرد و گفت: اجرای این نظام‌ نامه موجب بهبود کیفیت و رشد تراز ارائه تبلیغات شهری خواهد شد و در عین حال فرصت ارائه پیام‌های فرهنگی و اخلاقی نیز در قالب تبلیغات عمومی فراهم خواهد کرد.

وی ادامه داد: شهر بندرعباس گستردگی قابل توجهی دارد و بسیاری از مردم شهر نیز در طول روز در سطح معابر عمومی تردد دارند و بدون شک ساماندهی حوزه تبلیغات شهری در رشد فرهنگ عمومی نیز اثرگذار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.