راه دقیق برای مسافرت !

راه دقیق برای مسافرت !

رفتن به سفر از جمله اموریست که برای پیمودن راه درست و دقیق نیازمند انتخاب راحترین و هوشمندانه ترین مسیر ممکن می باشد و بدین ترتیب وجود یک راهنمای کارآزموده میتواند تا حد قابل توجهی راه را هموار کند. Sj یکی از این گزینه ها می باشد که در واقع هر روز، 100000 نفر با SJ، بزرگترین اپراتور قطار در سوئد سفر می کنند.

در این راستا شرکت king تبلیغات محیطی اپراتور sj را اجرا نموده است. همانطور که در تصویر پیش رو ملاحضه می کنید، راننده این اتومبیل به جای تمرکز و خیره شدن به جاده به راهنمای sj توجه خود را معطوف کرده است، منظور از این تبلیغات محیطی خلاقانه ، نشان دادن میزان دقت بالای راهنما sj و راه دقیق برای مسافرت است و همچنین نوعی مقایسه بین ماشین و قطار به این دلیل است که سفر با قطار بدون هیچ گونه توقف و دردسری به مقصد میرسد.

آژانس تبلیغاتی: King, استکهلم،سوئد
کارگردان خلاقیت:Frank Hollingworth
کپی رایتر:Hedvig Hagwall Bruckner, Jens Englund
مدیر هنری:Lotta Ågerup
عکاس:Petrus Olson / Adamsky

ایمنی مسافرت با قطار

سفر با قطار بسیار ایمن و راحت است چون خطرات رانندگی در جاده را ندارد. شما مجبور نیستید چندین ساعت روی یک صندلی در یک فضای کوچک بنشینید. در طول سفر می‌توانید راه بروید و حتی استراحت کنید و از مناظر بهاری بیرون پنجره قطار لذت ببرید. سفر با قطار تاخیرهای طولانی سفر با هواپیما و ماشین را ندارد.

شما می‌توانید با سایر اعضای خانواده‌تان در قطار صحبت کنید، کتاب بخوانید و حتی چرت بزنید. شما در قطار می‌توانید با خیال آسوده به رستوران بروید و یک شام یا نهار حسابی میل کنید. حتما شما هم قبول دارید خریدن بلیت قطار برای خانواده‌تان در یک سفر خیلی باصرفه‌تر از خریدن بلیت هواپیما است. اگر شما هم از پرواز می‌ترسید یا مشکلات پزشکی دارید که پرواز برایتان منع شده است،‌با قطار  براحتی به سفر بروید. سفر با قطار برای خانواده‌هایی که بچه کوچک دارند هم مناسب‌تر از ماشین و هواپیما است چون راحت‌تر می‌توان کودکان را در قطار کنترل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.