دست فرمونتون خوبه؟ بیمه خودرو Allstate

دست فرمونتون خوبه؟ بیمه خودرو Allstate

همانطور که در گذشته به این نکته اشاره کرده ایم بعضی از فضاها با توجه به جنبه بصری آنها تبلیغی که بر روی آنها اجرا می شود زیبایی خاصی خواهد داشت و همچنین بعضی فضاها تبلیغی را به شکل متحرک جلوه می دهد. فضاهایی از جمله پله برقی، درب اتوماتیک فروشگاه ها، درب اتوبوس ها، درب متروها، درب آسانسور قابلیت متحرک کردن تبلیغات را داشته و پیام اصلی کمپین را به خوبی منتقل می کند.
در این ایده ما به تحلیل کمپینی خلاقانه از بیمه خودرو Allstate می پردازیم. این بیمه خودرو برای هشدار به رانندگان که تصادف اجتناب ناپذیراست و ما باید همواره از بیمه خودرو استفاده کرده تا در صورت بروز تصادف هزینه زیادی را متحمل نشویمدست به اجرای این تبلیغ زده است.  این تبلیغ که بر روی دربهای مترو اجرا شده است دو خودرو را نشان می دهد که در حال باز بودن دربها خودروها از هم دور و در زمان بسته شدن دربها خودروها با هم برخورد می کنند. نکته بسیار جالبی که در این کمپین می توان به آن اشاره کرد متن سوالی همراه این تبلیغ است “شما دست فرمونتون خوبه؟” . که در واقع به این موضوع اشاره دارد که هرچقدر هم که ما راننده متبهری باشیم باز رانندگانی آماتوری باعث بروز تصادف می شوند.

آل استیت

آل‌استیت، (به انگلیسی: Allstate) شرکت خدمات مالی آمریکایی است، که در زمینه ارائه خدمات بازنشستگی، بیمه خودرو و بیمه عمر، سرمایه‌گذاری و بانکداری فعالیت می‌نماید.
شرکت آل‌استیت در سال ۱۹۳۱ به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از سیرز و بازوی ارائه خدمات مالی آن، راه‌اندازی شد، سپس در ۱۹۹۳ از این شرکت تفکیک گردید.
دفتر مرکزی این شرکت در شهر نورت‌فیلد تاون‌شیپ، ایلی‌نوی، ایالات متحده آمریکا قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود و جزئی از شاخص اس اند پی ۵۰۰ به‌شمار می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.