دستیابی فدراسیون به بخش های مختلف تبلیغات محیطی

دستیابی فدراسیون به بخش های مختلف تبلیغات محیطی

مدیر تیم های ملی گفت: امیدوارم فدراسیون بتواند به حق خود در بخش های مختلف چه تبلیغات محیطی، چه حق پخش و چه کپی رایت بیشتر برسد.

محمدرضا ساکت در مراسم بازگشت تیم ملی فوتبال ساحلی اظهار داشت: مهمترین رویداد آسیایی با حضور همه قدرت های آسیا را شاهد بودیم و قهرمانان پابرهنه ایران موفق شدند که در سال 95 سومین صعود به جام جهانی را برای تیم های ملی جمهوری اسلامی ایران برای فدراسیون فوتبال رقم بزنند. در این لحظه ما سه گانه صعود را با فوتبال ساحلی به دست آوریم. امیدواریم با صعود تیم ملی بزرگسالان فوتبال ما این سه گانه به چهارگانه تبدیل شود.

وی افزود: تلاش باشگاههای فوتبال ساحلی، برگزاری مسابقاتی به صورت تورنمنت بین المللی در بوشهر و یزد، کسب موفقیت بهترین، وفنی ترین بازیکن، آقای گل و همچنین بهترین تیم در بازیهای جوانمردانه ارزش این قهرمانی را صد چندان کرد. فدراسیون فوتبال قدردان این بازیکنان هست و هیات رئیسه فدراسیون نیز در تلاش است که این عزیزان را مورد تقدیر قرار دهد.

مدیر تیم های ملی تصریح کرد: می دانید که باید ساحلی بازان در اردیبهشت در جام جهانی شرکت کنند. فدراسیون فوتبال این روزها، روزهای شلوغی را سپری می کند. حدود 7، 8 اعزام در یک ماهی که در آن هستیم تیم های آقایان و بانوان خواهند داشت. این گستره فعالیت فدراسیون را نشان می دهد و امیدوارم فدراسیون بتواند به حق خود در بخش های مختلف چه تبلیغات محیطی، چه حق پخش و چه کپی رایت بیشتر برسد.

وی ادامه داد: لیگ فوتبال ساحلی نیز به این سمت حرکت کرده است که مجوزهای لازم را کسب کند. باشگاههای فوتبال ساحلی الزام شدند که در رده های مختلف تیم داشته باشند.

ساکت در پایان درباره میزان پاداش به ساحلی بازان گفت: پاداش برای ساحلی بازان پیش بینی شده است. هیات رئیسه فدراسیون فردا تشکیل می شود و 15 میلیون تومان برای این مرحله پیش بینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.