دستگاه های چاپ تبلیغات محیطی در نمایشگاه بزرگ آمستردام

دستگاه های چاپ تبلیغات محیطی در نمایشگاه بزرگ آمستردام

Canon

دستگاه های چاپ Canon برای اولین بار در اروپا به نمایش گذاشته شدند که حدود 1200 سری از فلت بد های UV درArizona از این دسته از دستگاه های چاپ هستند. سازنده ی این چاپگرها از بهبود قابل توجه آن ها از لحاظ کیفیت و کارایی و کاربرد آسان نسبت به مدل های پیشین خود خبر داد.

گفته می شود که دستگاه های مدل 1240,1260,1280 بسیار ایده آل برای کسب و کار و تجارت در صنعت چاپ و تولید تخصصی در زمینه ی چاپ می باشند که در سریع ترین حالت بیش از 35 متر چاپ می زند.

در سال 2015 در شهر کلن دستگاه های جدید با مشخصات جدیدی ارائه شد که از میان آن ها، دو دستگاه فلت بد با ابعاد 1.25*2.5m و 2.5*3.08m و یک دستگاه چاپ رول به رول برای مدیاهای انعطاف پذیر تا عرض 2.2m عرضه شد. ویژگی های بارز این دستگاه ها داشتن کیفیت چاپ grayscale و ترکیب رنگی CMYKLcLm می باشد.

DGI

تولیدکنندگان کره ای جدیدترین دستگاه لارج فرمت اکوسالونت velajet VE-1904X که سرعت چاپ بالایی دارد را به نمایش گذاشتند. این دستگاه دارای هدهای پاناسونیک همراه با 1600 نازل با رزولیشن بالا است که توانایی چاپ 260 متر در ساعت را به دستگاه می دهد. این دستگاه چاپ بنر نقاط ریز چاپی از 3-11pl را تولید می کرد که برای چاپ روی بنر، وینیل بسیار مناسب بود. دیگر ویژگی های بارز این دستگاه: توانایی چاپ روی رول هایی با عرض1.9 متر و قابلیت ارتقای هد تا 8 عدد که باعث افزایش سرعت می شود.

Epson

شرکت اپسون چهار دستگاه اکوسالونت و دای سابلیمیشن (surecolor sc-s80600ده رنگی)،surecolor sc-s600600(بسیار پرسرعت و ترکیب رنگی CMYK-MYK)، surecolor sc40600(چهاررنگ)،surecolor sc-p20000(سرعت بالا)،را به مدل های surecolor خود اضافه کرده است.چاپگرهای جدید قدرت انتخاب کیفیت مناسب در یک pass را با سرعت 95.3mدر ساعت برای مدیاهای بک لایت، پنل،پوستر،کاغذ دیواری و.. را به اپراتور می دهند.

شرکت اپسون این نکته را بیان کرد که در مدل GS3 ازمواد آلی فرار کمی استفاده شده که این امر باعث کاهش قابل توجه قیمت و همچنین مصرف کم جوهر برای مصرف کنندگان می شود.

کیفیت بالای چاپ دستگاه surecolor sc-p20000 باعث شده که این چاپگر مناسب برای چاپ تصاویر لارج فرمت، پوستر، بنرهای تبلیغاتی، تصاویر گرافیکی و… باشد.

Roland DG 1,E120

شرکت Roland که به زودی وارد 35 ساله شدن فعالیت های کاری خود می شود، آخرین دستاورد خود را به نام LEF-300 به مدل های UV flatbed اضافه کرد. این دستگاه توانایی چاپ روی انواع مدیاها مثل : اکرلیک، چوب، برد، پلاستیک، فلز، شیشه و مدیاهای منعطف مثل چرم و… و همچنین چاپ مستقیم روی قاب گوشی موبایل، مدال، هدیه و دیگرمدیاها را دارد. مشخصات دستگاه شامل ابعاد کار 770*330mm که از مدل قبلی خود دو برابر بزرگتر است. وزن دستگاه 8 کیلو گرم و همچنین توانایی پردازش مدیاها تا عمق 100mm رادارد. مدیاهای سبک و نرم توسط میز وکیوم نگه داشته می شود. این چاپگر با داشتن4 هد و2 لامپ UV و ترکیب رنگی CMYK قادر به چاپ مستقیم روی انواع مدیا، تقریبا 60% سریعتر از مدل LEF-20 عمل می کند. همچنین تعداد نازل ها نسبت به مدل قبلی بیشتر شده که باعث سرعت سریع دستگاه شده است. استفاده از جوهر Roland DGs Eco-uv باعث کیفیت بالا و پایداری چاپ و به حداقل رساندن ایجاد هرگونه چروک در مدیاهای سبک و نرم می شود. استفاده از کارتریج 220ml،همه ی رنگ های چاپی را شامل می شود ولی استفاده از کارتریج 500ml فقط چهار رنگ CMYK را شامل می شود.

Mutoh 1.F130

شرکت Mutoh دو دستگاه valuejet 1324Xتک هدی با عرض 1.37m، سرعت 164 متر مربع بر ساعت و کیفیت چاپ 720*720dpi، و مدل valuejet 2638X دوهدی باعرض 2.6m، سرعت 39 مترمربع برساعت وکیفیت چاپ 720*720dpi را به بازار معرفی کرد. این چاپگرها جایگزین مدل های VJ-1324 وVJ-2648 شده اند. همچنین در ژاپن دو دستگاه مهندسی ساز به نام های valuejet1624X تک هدی با عرض 1.62m و valuejet 1638X دو هدی را به سری X از چاپگرهای خود اضافه کرد.

مدیر بازرگانی شرکت Mutoh از پایدار بودن کیفیت این دستگاه ها نسبت به نسل قبل خبر داد. هردوی این چاپگرها قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی هد micropiezo را دارند و بسیار مناسب برای چاپ های outdoor و indoor، پوستر، بنر، بک لایت، کاغذ دیواری، استیکر و… هستند. جوهرهای قابل استفاده در این چاپگرها Mutoh eco ultra یاuniversal Mild solvent می باشد.

Mimaki 1.E15

شرکت mimaki تاکید زیادی روی دستگاه های چاپ پارچه دارد. این شرکت جوهر جدیدی را به بازار ارائه داد. مرکب دای سابلیمیشن برای چاپ پارچه، که حاوی ترکیب رنگی مشکی، نئون زرد، صورتی فلورسنت(فلورسنت رنگی است که بیشتر در صنایع مدلینگ و لباس های ورزشی کاربرد دارد) می باشد. با وجود این جوهر، طراحان و تولیدکنندگان پوشاک توانایی توسعه چاپ های دیجیتالی با کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد با رنگ بندی مناسب را دارند.

EFI

شرکتEFI از نمایشگاه Fespa، سکوی پرتابی برای معرفی 4 دستگاه خود استفاده کرد. شکی در این نیست که یکی از این دستگاه های چاپ مدل vutek Hsl25 pro با سرعت چاپ بالا باشد. دستگاهی دو کاره که هم چاپ فلت بد و هم چاپ رول به رول را با عرض 3.2m انجام میدهد. دیگر مدل دستگاه های این شرکت vutek 3LX pro LED با عرض چاپ 3.2m و EFI H1625-SD باعرض چاپ 1.65m و آخرین چاپگر این شرکت، مدل رول به رول EFI Matan Quantum باعرض چاپ 3.5m وقدرت پاشش 7pl که توانایی چاپ تصاویر با کیفیت HD را به این دستگاه داده است.

منبع: سایت شرکت نوین تاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.