درآمدزایی منطقه آزاد چابهار از بیلبوردهای تبلیغاتی

درآمدزایی منطقه آزاد چابهار از بیلبوردهای تبلیغاتی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار اعلام کرد : روابط عمومی این سازمان توانسته است از محل تبلیغات محیطی در آمد زایی قابل توجهی کسب کند .
به گزارش مجله خبری محیطی ، طاهره شهرکی با اشاره به نقش تبلیغات در درآمدزایی برای سازمان ها و ارگان ها، افزود : تبلیغات موثر و کارآمد یکی از راه های موفقیت دستگاه ها و سازمان ها است که از نظر حوزه فعالیتی زیر مجموعه وظایف روابط عمومی تعریف شده است .
وی افزود : این مدیریت با اجاره دادن بیلبورد و استندهای تبلیغاتی موجود به شرکت ها جهت تبلیغ کالا و خدمات خود در محدوده ی این منطقه در ماه گذشته بالغ بر 180 میلیون ریال از این محل برای سازمان در آمد ایجاد کرده است .
شهرکی ادامه داد : با توجه به تردد بالای گردشگران، مسافران و مردم در محدوده منطقه آزاد چابهار این مدیریت در اطلاع رسانی برنامه های سایر ارگان های دولتی سطح شهر در مبادی ورودی و خروجی با مجوز نصب اطلاعیه ها به صورت استندآپ مشارکت می کند .
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار در پایان خاطر نشان کرد : سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار حدود 100 تابلو تبلیغاتی و استند در سایز مختلف در محدوده این منطقه در اختیار دارد که تولید کنندگان، صاحبان صنایع و دیگر شرکت های داخلی و خارجی با اجاره این تابلوها نسبت به تبلیغ کالا و خدمات خود اقدام می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.