حادثه خبر نمی کند – بیمه خودرو

حادثه خبر نمی کند – بیمه خودرو

بیمه خودرو وولکس واگن فاکس در این کمپین به معرفی خود می پردازد. این شرکت بیمه با اجرای تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر قصد هشدار به رانندگان در مورد خطرهای احتمالی و لزوم داشتن بیمه خودرو برای افزایش سطح فروش خود دارد. بیمه خودرو از جمله واجباتی است که هر خودرو باید داشته باشد زیرا گاهی اوقات در رانندگی پیشگیری از تصادف غیر ممکن می شود حوادثی که ممکن است برای هر راننده ای پیش آید از این رو بیمه خودرو مانند پیشگیری از بیماری است هرچند که عواقب یک تصادف به مراتب بدتر از یک بیماری خواهد بود زیرا در بیماری تنها جان یک نفر در میان است ولی در یک حادثه رانندگی ممکن است سرنشینان خودرو و حتی افراد بیشتری مورد آسیب قرار گیرند. طراح خلاق در این کمپین در تابلویی تخریب ماشین توسط پرنده ای و در تابلویی دیگر توسط دریل را به تصویر کشیده است ک هر دو آنها به این موضوع اشاره دارد که وقوع برخی حوادث غیر ارادی و ممکن است برای هر شصی پیش آید. این کمپین خلاقانه توسط آژانس تبلیغاتی DDB در دانمارک با مدیریت خلاقیت Poul Mikkelsen و مدیریت هنری Mikkel Møller و طراحی Morten Hagstrøm و البته عکاسی Christian Stæhr در جوئن 2007 اجرا شده است.

بیمه خودرو

بیمه اتومبیل، (به انگلیسی: Vehicle insurance) (بیمه خودرو، بیمه ماشین یا بیمه وسیله نقلیه) بیمه خریداری شده برای اتومبیل، کامیون، موتورسیکلت و دیگر وسایل نقلیه جاده‌ای است، که بطور کلی جبران‌کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی وارد به اتومبیل و نیز سرنشینان آن و اشخاص ثالث می‌باشد.1231001629-galleries با توجه به شرایط خاص بیمه‌های خودرو، از نظر حقوقی، در مناطق مختلف، مقررات آن، متفاوت از یکدیگر تعریف می‌شود.
استفاده گسترده از اتومبیل در شهرها، پس از جنگ جهانی اول آغاز شد. با توجه به اینکه اتومبیل‌ها از هر وسیله نقلیه‌ای که تا آن زمان در مناطق مسکونی استفاده می‌شد، سریع‌تر و خطرناک‌تر بود، با این حال در هیچ کشوری، بیمه اتومبیل بصورت اجباری در نیامده بود و رانندگان و دارندگان خودرو، اغلب هزینه‌های قابل توجهی را در تصادفات متحمل می‌شدند.
طرح بیمه اجباری اتومبیل، برای اولین بار در بریتانیا به اجرا در آمد، که بموجب قانون ترافیک جاده‌ای ۱۹۳۰ کلیه صاحبان خودروها و رانندگان در جاده‌های عمومی، برای هرگونه تصادف، آسیب یا مرگ اشخاص ثالث، بیمه شدند. در سال ۱۹۳۹ آلمان نیز قانون مشابهی را به تصویب رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.