ساماندهی و جمع آوری سه هزار تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در کرج

ساماندهی و جمع آوری سه هزار تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در کرج

سرپرست منطقه 9 شهرداری کرج، از ساماندهی و جمع آوری سه هزار تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز طی سال جاری در این منطقه خبر داد.

سید رضا مساعد افزود: تابلوهای غیر مجاز در راستای صیانت از حقوق شهروندی و جلوگیری از خطر آفرینی همچنین پیشگیری از اخلال در سیمای شهری با تلاش کارکنان واحدهای اجرایی و سد معبر خدمات شهری جمع آوری شدند.

مساعد ادامه داد: حفظ و افزایش بهداشت روان شهروندان، زیباسازی و پیشگیری از اخلال در سیمای شهری ضرورتی اجتناب ناپذیر است و جلوگیری از نصب تابلوهای غیر مجاز و ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی نقش موثری در نمای مناسب شهری ایفا می کند.

سرپرست منطقه 9 کرج با تاکید بر اینکه حذف زوائد بصری یک فرایند مدت دار و تدریجی بوده که باید در طول سال انجام شود، اظهار داشت: تا کنون بیش از سه هزار تابلو غیر مجاز در مسیرهای بلواربلال، بلوارشهید بهشتی، خیابان مظاهری، بلوار نبوت و علامه جعفری به منظور بهبود جلوه های بصری امحاء و رنگ آمیزی شده اند.

مساعد افزود: همچنین به منظور زیباسازی بیشتر چهارهزارمترمربع جداره های اصلی سطح منطقه از جمله خیابان های لاله 3، لاله 5 خیابان ملکی توسط حوزه زیباسازی رنگ آمیزی شد.

این مسئول گفت: واحد زیباسازی منطقه در راستای خدمات دهی هرچه بهتر به شهروندان و بنا به دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان زیباسازی شهرداری این کلانشهر، اقدام به شناسایی مسیرهایی که فاقد تابلوهای معرف نام معبر کرده است.

وی ادامه داد: تعویض تابلوی معابری که احتیاج به این امر داشته اند نیز با مطرح شدن در کمیته فرعی و اصلی نامگذاری در حال اجرا می باشد که بزودی در این مسیرها محقق می شود.

سرپرست منطقه 9 شهرداری کرج در پایان خاطر نشان کرد: موضوع پایه چراغها، تابلوها و چراغهای نور افکن و زوائد بصری ساختمانها و مراکز خریدی که بدون مجوز از سوی صاحبان مشاغل مقابل ملک نصب شده اند نیز از سوی حوزه مذکور با ارسال اخطاریه پیگیری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.