جای خالی سرداران شهید بینا و طیاری در تابلوهای شهری

جای خالی سرداران شهید بینا و طیاری در تابلوهای شهری

در سطح شهرستان عنبرآباد برای تمامی برنامه ها و جشن ها تابلوهای تبلیغاتی نصب می شود اما در هیچ میدان اصلی و خیابان اصلی نامی از سرداران شهید بینا و شهید طیاری دیده نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری محیطی و به نقل از خبرگزاری بسیج کرمان ، وقتی به ورودی های شهر عنبرآباد و خیابان اصلی می رسیم ناخود آگاه چشممان دنبال اثری از شهدای عنبرآباد به خصوص شهید طیاری و شهید بینا می گردد ولی اثری از عکس این شهدا بر روی تابلوهای شهر نیست.

در سطح شهرستان برای تمامی برنامه ها و جشن ها تابلوهای تبلیغاتی نصب می شود اما در هیچ میدان اصلی و خیابان اصلی نامی از سرداران شهید بینا و شهید طیاری دیده نمی شود.

لزوم زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره و آرمان‌های دلاورمردان عرصه ایثار و گذشت در جامعه اسلامی به منظور حک شدن نام و یاد شهدا بر قلب نسل‌های آینده با استفاده از تصاویر و بازگویی گفته‌ها و وصایای آنها بر کسی پوشیده نیست.

به ازای هر میز و صندلی که مسؤلین بر آنها تکیه زده اند بیش از هفتاد شهید تقدیم این نظام و انقلاب شده است و این وظیفه ی ما است که فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم.

در آستانه هفته دفاع مقدس چه خوب است مسئولین امور شهری و شوراهای اسلامی شهر عنبرآباد توجه بیشتر و جامع‌تری به سرمایه‌های ملی و معنوی در ترویج فرهنگ شهید و شهادت داشته باشند و حداقل امکان تابلوی عکس سرداران شهید بینا و شهید طیاری را درورودی های شهر نصب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.