تیزر تبلیغاتی کانال Discovery

تیزر تبلیغاتی کانال Discovery

شبکه تلویزیونی Discovery Channel ،کانالی امریکایی و مختص پخش برنامه های مستند در زمینه حیات وحش فناوری مسافرت و علوم مختلف می پردازد که از طریق ماهواره شبکه کابلی ای پی تلویزیون و اینترنت در امریکا وسراسر دنیا در ۴۳۱ میلیون خانه در ۱۷۰ کشور با ۳۳ زبان مختلف قابل دسترس است.
در همین راستا این شبکه از برنامه ED که در رابطه با شناخت از جنگل آمازون می باشد با پخش تیزر تبلیغاتی کانال Discovery علاوه بر تبلیغ و گسترش این کانال تلویزونی در بین مخاطبین سعی دارد قدمت این برنامه تلویزیونی را هم به بینندگان معرفی کند و پیام <<دو سال و نیم پیش ED گامی را آغاز کرد>> مربوط به این تیزر تبلیغاتی است که از شگفتی های آموزون مستند ساخته و طرفداران زیادی را هم جذب خود کرده است.
آژانس تبلیغاتی: Discovery, انگلستان, لندن
کارگردان هنری: Matt Beese
عکاس: Dylan Collard
انتشار: February 2011

 تیزر تبلیغاتی چیست؟

تلویزیون به دلیل امکان پخش همزمان صوت و تصویر از جذابیت زیادی برخوردار است ضمن این‌که سطح پوشش این رسانه در مقایسه با رسانه‌های دیگر بسیار زیاد است از این‌رو همواره به عنوان یکی از مناسب‌ترین رسانه‌ها برای نمایش تبلیغات مربوط به کالاهای مصرفی مطرح بوده است. تبلیغاتی که در بین برنامه‌های مختلف تلویزیونی نمایش داده می‌شوند اصطلاحا تیزر نامیده می‌شوند. تیزرها با استفاده از جاذبه‌های صوتی و تصویری سعی در جلب توجه و اغنای مخاطبان خود دارند. هر چند تیزرها در مکان‌هایی مانند سینما نیز نمایش داده می‌شوند اما بیش‌ترین کاربرد آن‌ها در شبکه‌های تلویزیونی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.