تلویزیون شهری با هدف اجرای تبلیغات محیطی رونمایی شد

تلویزیون شهری با هدف اجرای تبلیغات محیطی رونمایی شد

مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر، تلویزیون شهری با هدف اجرای تبلیغات محیطی در حوزه ایثار و شهادت بر دیواره موزه شهدا رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری محیطی و به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، اسکندر یارنسب، مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام خبر رونمایی از تلویزیون شهری بنیاد شهید و امور ایثارگران بر دیوار موزه مرکزی شهدا گفت: با توجه به گسترش فضای مجازی و استفاده از ابزارهای الکترونیکی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تلویزیون شهری بنیاد باهدف اجرای تبلیغات محیطی در حوزه ایثار و شهادت در دهه مبارک فجر رونمایی شد.

وی ادامه داد: کاربردهای این نمایشگر شهری با توجه به مناسبت‌های خاص در طول سال و با محوریت فرهنگ ایثار و شهادت شامل نمایش تولیدات مختلف تجسمی و تبلیغی جشنواره‌های گذشته در ایام‌الله دهه فجر است که تاکنون نزدیک به سه هزار آثار فاخر فرهنگی، هنری، تبلیغی و تجسمی تولیدشده توسط هنرمندان شاخص، محصول این جشنواره‌ها بوده که در موزه مرکزی شهدا نگه‌داری می‌شود.

یارنسب با اشاره به نمایش تمامی آثار مذکور در ایام‌الله دهه فجر سال جاری در تلویزیون شهری بنیاد خاطرنشان کرد: آثاری که در حوزه فجر آفرینان و شهدای دوران انقلاب و با موضوع فجر در جشنواره ادوار گذشته توسط نقاشان معاصر تولیدشده و به‌صورت نقاشی در موزه شهدا نگه‌داری می‌شد با این نمایشگر در معرض دید عمومی قرارگرفته است.

وی افزود: همچنین کلیه اقلام فرهنگی تولیدشده به مناسبت 22 بهمن سال جاری، در این نمایشگر در معرض دید عموم قرار می‌گیرد، از سوی دیگر به لحاظ این‌که در فضای شهر تهران ازنظر ترسیم نقاشی دیواری شهدا محدودیت داشتیم تاکنون 50 هزار تصویر شهید از استان‌های مختلف را آماده‌سازی کرده که به‌تناوب مناسبت‌های مختلف در این تلویزیون نمایش داده می‌شود.

مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد با اشاره به امکان استفاده همه حوزه‌های بنیاد از تلویزیون شهری بنیاد تصریح کرد: کنگره‌ها و همایش‌های ملی مانند روز شهید، هفته دفاع مقدس، سوم خرداد و … قابلیت پخش به‌صورت آنلاین در نمایشگر شهری بنیاد را دارد که امیدواریم همه حوزه‌های بنیاد از این ظرفیت برای نمایش تولیدات فرهنگی و تبلیغی خود در حوزه ایثار و شهادت در تلویزیون شهری موزه شهدا استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.