خلاقیت و کنجکاوی در تبلیغات کرم پا Vodol

خلاقیت و کنجکاوی در تبلیغات کرم پا Vodol

خلاقیت در تبلیغات همیشه موضوعی بدیع و جالب توجه است، به همین جهت کرم پا Vodol با استفاده از ابتکاری هوشمندانه پیام تبلیغاتی خود را به مشتریان عرضه داشته است.

کرم پا Vodol بر روی یک پوستر تبلیغاتی که تصویری از یک پا طراحی شده، برچسب های را قرار داده که با خراشیده شدن نوک انگشتان جدا می شوند و همانطور که در تصویر ملاحضه می کنید عبارت “scratch it”به معنی خراشیدن را درج نموده تا مشتریان را به دنبال پیام اصلی در پی کندن این طرح هدایت کند.

« توقف خارش پا با کرم Vodol » این شعار تبلیغاتی ادعا می کند محصول Vodol عفونت های قارچی را از بین می برد. خلاقیت و کنجکاوی برای نشان دادن ویژگی محصول Vodol تبلیغاتی متمایز و درخور توجه را خلق نموده است.

آژانس تبلیغاتی: Mohallem/Artplan, سائو پائولو، برزیل
کارگردان خلاقیت: Eugênio Mohallem
مدیر هنری: André Batista
کپی رایتر: Rodrigo Resende
عکاس: Caio Miranda
انتشار: 2011 جولای

پوستر تبلیغاتی چیست؟

پوستر هم از ابزار های دیگر تبلیغاتی است که هر فردی برای ارائه خدمات خود از آن استفاده می کند و می توان گفت که هنری برون گراست. پوستر به عنوان یک طرح گرافیکی در رابطه با نمایش و تبلیغ می باشد که در آن باید تصویر و کلمات به شکلی مختصر و مربوط به یک مفهوم به یاد ماندنی نمایش داده شوند.

در خصوص کالاهایی که جامعه هدف کوچکتری در حد شهری داشته باشند پوسترهای تبلیغاتی می تواند مهم ترین عاملی باشد که افراد می توانند در نتیجه بهره مندی از آن اقدام به معرفی و جذب مشتری نمایند. استفاده از یک طراحی و رنگ بندی مناسب در پوستر ها به نوبه خود می تواند مهم ترین عاملی باشد که بازدهی یک روش تبلیغاتی را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.