تبلیغات هشدار دهنده خطرات لایه ازن

تبلیغات هشدار دهنده خطرات لایه ازن

کمپین تبلیغاتی پیش رو متعلق به سازمان حفاظت از محیط زیست چین می باشد که به منظور آگهی بخشی سطح عمومی جامعه و هشدار برای خطر لایه ازن، تی شرتی را همانند سوخته شدن پوست در اثر اشعه ماوراء‌ بنفش طراحی نموده تا نشان دهد از بین رفتن لایه ازن خطراتی همچون سرطان پوست و سایر بیماری ها را در بردارد.

در این تبلیغات سازمان حفاظت از محیط زیست چین جهت افزایش سطح بهره وری، تی شرت های طراحی شده را بر تن افراد مختلف نموده تا با پیام تبلیغاتی ” زمانی که لایه ازن از بین برود، پوست شما سوخته نیز می‌شود ” در مکان های مختلف رفت و آمد کنند و همچنین با ایجاد جلب توجه نظر عموم مردم را جلب نمایند.

فرهنگ سازی سازمان حفاظت از محیط زیست چین در زمینه کاهش آلودگی ها و آسیب رساندن لایه ازن به انسان ها و سایر موجودات در سلامت زمین پاک تاثیر دو چندان خواهد داشت.

آژانس تبلیغاتی: Dentsu, پکن، چین
کارگردانان خلاقیت: LiangYue, ArchiveLi, SamSun
مدیر هنری: LiGang
کپی رایتر: SunFengTao, SuzieRan
انتشار: 2011 ژوئن

تاثیر تبلیغات در فرهنگ سازی

غرقه سازی نوعی روش تبلیغ و اطلاع رسانی است که همه کشور را در سطوح مختلف درگیر می کند. در این روش می بایست تبلیغات رسانه ای به گونه ای باشد که همه خود را در مسئله درگیر کنند و دغدغه عمومی مردم شود.

هدف نهایی تبلیغات ایجاد تغییر در بینش، دانش و کنش مخاطب است که با انتقال پیام و روش های تبلیغاتی موثر و مناسب در جامعه ایجاد و محقق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.