تبلیغات محیطی چهارشنبه سوری در منطقه یک تهران انجام شد

تبلیغات محیطی چهارشنبه سوری در منطقه یک تهران انجام شد

تبلیغات محیطی در خصوص ایمنی چهارشنبه آخر سال در منطقه یک تهران آغاز گردید .
به گزارش مجله خبری محیطی ، در راستای پیشگیری از بروز حوادث چهارشنبه سوری بروشورهایی توسط دبیرخانه کمیته راهبری جامعه ایمن منطقه یک تهیه شد و در سطح منطقه جهت بالا بردن سطح آگاهی مردم از تاریخچه این مراسم و آیین های آن و مقایسه آن با وضعیت کنونی ، همچنین ارائه نکات ایمنی در مراسم چهارشنبه آخر سال برای تمام گروه های سنی توزیع گردید .
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهر تهران در اینباره گفت : خوشبختانه با اقداماتی که در چند سال اخیر در بعد فرهنگی و اجتماعی توسط شهرداری تهران و سازمان آتش نشانی نسبت به شب چهارشنبه آخر سال صورت گرفته است شاهد کاهش تلفات و مشکلات ناشی در این روز هستیم .
خوش زاد گفت : امیدواریم شب چهارشنبه پایان سال امسال نسبت به سال های گذشته کم خطر تر باشد که خوشبختانه شرایط موجود در جامعه این مسئله را نشان می دهد .
وی ادامه داد : سازمان آتش نشانی رسالتی در قبال آموزش شهروندان دارد که در این راستا بیش از 12 هزار آتش نشان به صورت داوطلب را جذب و آموزش داده است و همچنین در راستای تحقق طرح ایستگاه محوری نیز در طی ماه های گذشته بخش آموزش نیز فعال بوده تا بتوانیم شب چهارشنبه پایان سال خوبی را داشته باشیم .
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهر تهران با اشاره به همکاری اورژانس و نیروی انتظامی و تبلیغات آموزشی اظهار داشت : در این مدت تبلیغات محیطی خوبی انجام پذیرفته و سعی شده است پیام های آموزشی و آشنایی با خطرات احتمالی این ایام با نصب بیلبورد و بنر در سطح شهر نمایش داده شود .
خوش زاد با بیان اینکه آمار فوت شدگان ناشی از آتش سوزی امسال نسبت به سال گذشته کاهش یافته است ، گفت : از امروز 10 هزار خاموش کننده در 5 نقطه از شهر تهران شامل شهر ری، حکیمیه، پارک پردیسان، بوستان ولایت و جاده خاوران به صورت رایگان در بین شهروندان توزیع می شود .
وی در پایان با بیان اینکه تعداد مجروحین شب چهارشنبه آخر سال در سال گذشته حدود 8 نفر بود بیان داشت : امید است در سال جاری مجروحی نداشته باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.