تبلیغات محیطی میلیاردی

تبلیغات محیطی میلیاردی

هزینه گزاف بیلبورد تبلیغاتی یک شرکت نفت شبه دولتی ، اعتراض اعضای هیات مدیره را بر انگیخت .

به گزارش محیطی دات کام ، یک شرکت نفتی شبه دولتی که مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان برای نصب یک بیلبورد تبلیغاتی در یکی از جاده های کشور هزینه کرده است موجب شد تا اعضای هیات مدیره شرکت به مدیر عامل آن دست به اعتراض زنند .
این بیلبورد تبلیغاتی که به سفارش یکی از کارمندان شرکت که با مدیر عامل نیز نسبت خانوادگی دارد مجوز نصبش را از سوی مدیرعامل گرفته و بخش اعظمی از این پول را با هزینه ۹۰۰ میلیون تومانی به جیب زده است . این ماجرا در شرایطی است که این شرکت به دلیل ناتوانی در پرداخت حقوق ، بیش از ۱۰۰ نفر از کارکنان خود را اخراج کرده است .

طبق بررسی های انجام شده از مجری تبلیغات بیلبوردی در این جاده  برای نصب این بیلبورد تبلیغاتی که ۹۰۰ میلیون تومان هزینه در بر داشته است تنها کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان – با توجه به مدت قرارداد – هزینه لازم بوده است و این شرکت حدود 6 میلیارد سود از تبلیغات محیطی به جیب زده است .

پیگیری ها حاکی از آن است که این کارمند هیچ تخصص و آشنایی جدی با صنعت نفت نداشته و توسط مدیر عامل به عضویت هیات مدیره چند شرکت زیر مجموعه نیز منصوب شده است و در حال توسعه فعالیت های خود بوده است و همچنین  مدیر این شرکت نفتی نیز طی ماه های گذشته فعالیت های خود را برای حضور در راس شرکت ملی نفت آغاز کرده بود که این ماجرا دست این مدیر را از مدیرعاملی شرکت نفت کوتاه کرد.

در روزهایی که صنعت نفت به دلیل بی پولی و کمبود شدید منابع مالی در تنگنا قرار دارد به طور قطع از بازرسی و حراست وزارت نفت انتظار می رود با ورود به این پرونده و موارد مشابه دیگر در این شرکت، نسبت به زد و بند میلیاردی و «حیف و میل» بیت المال واکنش جدی تری نشان دهند تا موجب بروز بی اعتمادی مردم به وزارت نفت نگردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.