ضعف تبلیغات مناسبتی در شهرستان نور

ضعف تبلیغات مناسبتی در شهرستان نور

نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نور در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، اظهار کرد : کم‌ رنگی تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری برای مناسبت ها در شهرستان نور دغدغه جدی است .

به گزارش محیطی دات کام ، هادی خنجری افزود : مردم نور ریشه تاریخی، دینی و مذهبی دارند و بزرگان دینی و علمای فرزانه این دیار و نیز تاریخ گواه دین‌داری و دوستی اهل‌بیت این مردم است .همین امر توقعات را افزایش می‌دهد و ضرورت دارد دستگاه‌های فرهنگی متولی و شهرداری‌ها با جدیت بیشتر به مسئولیت خود عمل کنند و چهره شهر در مناسبت‌ها را دگرگون کنند.

وی با اشاره به حساسیت مدارس و دانشگاه‌ ها اظهار کرد : این مراکز نباید به حال خود رها شوند، البته توقعات از دانشگاه‌ها در جلسه‌ ای با مسئولان آنها قطعا اعلام می‌شود تا انتظار جامعه در بحث فرهنگی از این حوزه بزرگ فرهنگی برآورده شود.

خنجری از تشکیل ستاد غدیر خبر داد و گفت: این ستاد باید هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم برای هرچه با شکوه‌تر برگزار کردن مراسم غدیر با کمک هیئات مذهبی انجام دهد.

نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نور در پایان بر فضاسازی شهری و تبلیغات محیطی در این شهر تاکید کرد و افزود : با فضاسازی و تبلیغات شهری چهره شهر در محرم باید بیان‌گر مصیبت اهل‌بیت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.