تبلیغات محیطی به مناسبت عید سعید قربان در تهران

تبلیغات محیطی به مناسبت عید سعید قربان در تهران

حمید ناصحی ،معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار تهران از اجرای ویژه برنامه های مختلف در سطح منطقه چهار به مناسبت فرارسیدن عید سعید‌ قربان خبر داد .

به گزارش محیطی دات کام ، حمید ناصحی گفت :به منظور دسترسی آسان شهروندان به مرکز عرضه دام بهداشتی و حفظ بهداشت محیط‌ زیست و زیبایی محیط شهری، ویژه برنامه های مختلفی در جایگاه عرضه دام بهداشتی حکیمیه واقع در بلوار شهید بابائیان خیابان پیشوا در نظر گرفته شده است.
وی به تبلیغات محیطی صورت گرفته در سطح این منطقه اشاره کرد و گفت : به منظور جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان و سردرگمی آنان، بیش از 30 تخته بنر به متراژ 400 متر مربع و تابلوهای جهت نما در محدوده منطقه جانمایی خواهد شد.
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار همچنین از کلیه شهروندان خواست تا به منظور رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری های دامی، از خرید دام در مکان های فاقد مجوز سازمان سردخانه و کشتارگاه شهرداری تهران جدا خودداری نمایند .
وی خاطر نشان کرد: به منظور جلوگیری از عرضه دام غیر مجاز در سطح منطقه تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است و با متخلفین برخورد قانونی به عمل خواهد آمد .

ناصحی افزود: برگزاری جشن ویژه عید سعید قربان از دیگر برنامه هایی است که با حضور گروه های نمایشی و جنگ شادمانه و با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه برای خانواده ها و کودکان در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.